Bulunan 1 den 3 - Toplam 3
Ceviz Kabugu - - Genel Konular - Ceviz Forum
    Ceviz Üyesi p4r4h4t Üyenin Avatarı

Varsayılan Ceviz Kabugu

Gece ceviz kabugunu izleyen varmi. ben cogunu kacirdim o saatte zombi gibi dolastigim icin pek aklimdada deil izledigim yerler ama konu MATRIX idi...

bu arada orda soylenenlere gore 80 sonrasi kusagin cogu bilgisayar basinda kaybedilenler imis yani biz eheheh

Üyeliği İptal Edildi

Ben bir iki saat izledim, sonra sizip kalmisim.

Hristiyan ve Musluman ilahiyatci (musluman olan sasi, bilin bakalim kim?) ile gene Din Psikologu olan bir baska ilahiyatci genel olarak filmin akillari karistirdigi yonunde dusunuyordu. Cevizoglu'da bu yonde dusundugunden genel olarak program oyle devam etti.

Hristiyan ilahiyatci filmin hristiyanlik ile alakali bircok oge tasidigini ve gizemcilik akiminin bir devami olan bir film gibi dusunulmesi gerektigini soyluyordu.

Sasi olan ilahiyatci ise birseyler soyluyordu ama o konusurken ben hayal kurdum genelde.

Bir de Cuneyt Arkin vardi ki "Amerikan Emperyalizmi"ne takmis durumda, pek feci idi.

Konu pek sarmadigi icin sizip kaldik. Eger konu guzel olsa Cevizoglu'nun programlarini tek gozumuz acik dahi izliyoruz, tavsiye olunur diger kisilere...

xXx
    xXx Çevrimdışı
    Ceviz Üyesi xXx Üyenin Avatarı
    Nereden
    ANTALYA

hayatın kendisi zaten matrix

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yer İmleri

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •