Bulunan 1 den 8 - Toplam 8

Konu: videoları dat formatına çevirme...

Ceviz Üyesi tayfuncetin Üyenin Avatarı

Varsayılan videoları dat formatına çevirme...

merhaba arkadaşlar;

elimdeki (örn:avi,mpg vb... ) videoları vcd de seyretmek istiyorum sanırım o da dat biçimindeki videoları kabul ediyor bu videoları nasıl dat formatına çevirebilirim.yardım ederseniz sewinirim.

Ceviz Üyesi Mr_MOON Üyenin Avatarı
    Nereden
    In cold light of the morning

Nero da VCD formatında yazarken çevirmiyomu zaten yada ben yanlış mı hatırlıyorum ?
    Ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı.

Giriş, Gelişme , Mr_MooN!!!

Ceviz Üyesi doronty37 Üyenin Avatarı
    Nereden
    Kayseri

Evet, neroda cd hazırlarken vcd seçeneğini seçerseniz videoyu dat dosyasına otomatik olarak çeviriyor.

sağolun arkadaşlar. bende nero diye düşündüm ama indirmeden bi sorayım dedim. malum biraz büyük boyutlu.

Ceviz Üyesi Sedat Cengiz Üyenin Avatarı

62 mb olması lazım . Nero tarzı başka bi kaç program daha olmalı . Google dan Avi to Dat diye aratırsan bişiler bulabilrisin .

Varsayılan sağolun

verdiğin linklerden dolayı sağol arkadaşım. kullanacam verdiklerinden herhangi birini. allah razı olsun senden.

Ceviz Üyesi

Varsayılan avi yi DAT a çevirme

Alıntı tayfuncetin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhaba arkadaşlar;

elimdeki (örn:avi,mpg vb... ) videoları vcd de seyretmek istiyorum sanırım o da dat biçimindeki videoları kabul ediyor bu videoları nasıl dat formatına çevirebilirim.yardım ederseniz sewinirim.

google den Total Video Converter i arattır.. Bu program ile her tür video ve müziği istediğin formata kolayca çevirebilirsin... program hemen hemen tüm formatları destekliyor . swf ,wma,avi,dat,mpeg,mp3,mp4 ve daha bir çok özellik... program bedavadır.... programın tek kusuru (bana göre) türkçe dil desteğinin olmaması bunun dışında bu programı tavsiye ederim çünkü ben kullanıyorum ve çok memnunum pc ye format attıktan sonra dahi bu programı yeniden kuruyorum ...

Ufak bir rica..... Mademki TÜRK'üz lütfen sizlerde güzel TÜRKÇE mizi kullanır iken az daha dikkatli olurmusunuz ... Biliyorsunuz ki TÜRKÇEmizde (W) harfi yoktur kurduğunuz cümle içinde geçen "sewinirim" kelimesi yerine SEVİNİRİM yazmanız daha doğru diye düşünüyorum.... ALLAH'a emanetsiniz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yer İmleri

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •