Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

www.karegen.com

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında ahmet ustun tarafından paylaşıldı.

1. ahmet ustun

ahmet ustun Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    domain adresi alacaklara burayı önerir misiniz? ilk defa bir domain adresi alacağımda! 6.49 dolar'ın dışında başka yerlere ödeme yapılıyor mu? web hosting'in dışında!

2. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    başka yere ödeme yapmazsın.tabi yönlendirme dışında buda web hosting alnca gerek olmuyor zaten.ama sana tavsiyem biraz daha güven veren sitelere yönelmen.özellikle yabancı siteler

3. ahmet ustun

ahmet ustun Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu site güvenli bir site değil mi!? ucuz olarak hangi siteleri önerirsin ama türk olması daha iyi olur! çünkü bir sorun olduğunda şirketle anlaşmam kolay olsun.

4. JakaBo

JakaBo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    IT Manager
    ben burdan aldım. Çok professional ve çok kaliteli.. Güzel bir kontrol paneli de var. Ben tavsiye ederim.

Not: İnternetde daha ucuz biyere raslamadım daha önce hiç.

5. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Domaini kendi adina kayit edebiliyormusun yoksa karegenin uzerinemi kayit oluyor? Daha ucuzunu ben pek duymadim ama ucuz etin yahniside nasil olur bilirsiniz.

6. JakaBo

JakaBo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    IT Manager
    http://www.network-tools.com/default.asp?prog=express&Netnic=whois.arin.net&host=siberportal.com

Bunu karegen'den registerledim. Gerçi o sadece aracı oluyor ama kontrol paneli karegen üzerinde. Türkçe olmasıda gayet güzel. Bir domain kaydedici'den ne bekliyebilirsiniz ki?.. Domaini alırsın, DNS'leri değiştirdikten sonra orası ile bir alakan kalmaz. Ha istediğin zaman değiştirebilirsinde. E bunları yapan en ucuz yer bence burası. Çünkü ben o kadar çok yer araştırdımki bu konu üzerinde, en uygun burasını buldum ve hiçbir problem yaşamıyorum. Oooh yahnimde mis gibi :) Sizde buyurabilirsiniz :p (görende beni karegen personeli sanacak be)

7. terstokat

terstokat Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Profisyonel Serseri. Tipim de musayıt!
    @turkgates korkma Karegen personeli ben de değilim ama Hem hotumu hem de domain aldım, herhangi bir sorunum yok.

@Bozo ağbi neden güvenilir olmasın ? Bir bildiğin varsa paylaş lütfen!
    Destek 30 dakikkida cevap veriyor saat 04:00 sabah bile

8. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    icanin registrar sayfasında ismi yok ama yinede bilmiyorum yavaş yavaş bizim firmalarda bu iş ile ciddi olarak ilgilenmeye başladılar ikide bir de kriz olmasa çok daha iyi şeyler olacak ama ...