Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

www.acemiler.net

Konu, 'Proje Geliştirme' kısmında AriSToR tarafından paylaşıldı.

1. AriSToR

AriSToR Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirme Uzmanı
    burada ilk mesajımı sizlerinde katılımını beklediğin bir siteden açıcağım.. www.acemiler.net

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    dostum burasıda bir forum sen neden buradakileri benzer içerikli çok yeni bir foruma davet ediyorsun ki sen bilgilerini burada paylaşsana

3. Highlander

Highlander Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Cidden baya bir ayıp ediyorsunuz daha öncede başkalarıda aynı olayı yapmıştı ama neden? Bu bencillik niye buradaki insanlarin emegine saygısılık niye? "katılımınızı beklediğim bir site" yok ya, niye katılacakmışız, burda olmayan ne var orda? ister buradan eski olsun ister yeni ne farkederki, ilk mesajımı yazıyorum sizi başka foruma davet ediyorum hemde Türkiye'nin en iyi forumunda yapıyorum bunu oh ne güzel ben yönetici olsam mesajını silerdim ama yine yöneticilere kalmış:mad:

4. TaLkAtIvE98

TaLkAtIvE98 Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bence de silinmesi lazım.

5. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    bir yönetici olarak fikrim silinmesine gerek yok.

arkadaşın sitesinde yazan şu:
    forumun amacı:
    Arkadaşlık
    Dostluk
    Yardımlaşma
    ve bilgi paylaşımı

bizim forumumuz benim bildiğim kadarıyla bilgisayar konusunda bir forum (kısa süre önce bir tartışmasını yaşadık)

burda hernasıl bütün sitelerin reklamı yapılıyorsa buda yapılmalı.. özgür bir ortam burasi..

6. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Raiste katiliyorum burasi site tanitimi bölumu ve acemilerinde tanitmaya haklari var. ;) Istedikleri kadar tanitabilirler. Direk bir davet olmasi pek kibarca degil ayrica yemreyede katiliyorum ama yinede bizim icin mahsuru yok.

7. Rapsodi

Rapsodi Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Unix Sys Admin.
    bu topigin kapatilmasini isteyen arkadaslar,neden gokkusagini tek renge boyamaya calisiyorsunuz ki?ayrica pek de terbiyesizlik olarak algilamiyorum forumun kurallarinda burda forum reklami yapilmaz yazmıyorki:sus:

8. Mingitau

Mingitau Misafir

Aristor kardeş saol güzel bir forum bu arada Ayhan ile karşılaşmak iyi oldu...

9. AriSToR

AriSToR Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirme Uzmanı
    @yemre arkadaşım zamanında bilgilerimi ocal.net de paylaşırdım.. ocal.net kapandı kendime yeni yerler aradım ve güzel bir foruma rastladım.. oranın web bölümü sorumlularındanım.. ve bu topicide site tanıtılması ölümüne yazdım.. sadece sizinde görüp belki forumda eksik bir şeyelr yanlışlar varsa sizin aracılığınızla düzeltilir diye size bu adresi verdim.. her forum gibi oradada bilgini paylaşabilirsin.. ben paylaşmayı sevn birisiyim.. acemiler.net de web bölümü mod , programcilik.net de adminim , byte.com.tr/bforum da Byte Irc başlık altında bol bol yazıalrımı görebilirsin.. ayrıca byte ırc sunucusunda operatorüm buradada yazılarımı görebilirsin.. şimdi düşün paylaşmıyormuyum.. burada bir çok profosyonel var.. ve ben sizin yarınız kadar bir şeyim.. sizden daha çok şeyler öğrenebiliriz..

ayrıca Raist ve Rapsodi den bana destek çıktıkları için teşekkür ederim..

Axion forumda biraz dolaş bak daha bir sürü kişi göreeksin :)

10. ercutombalak

ercutombalak Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    maalesef artık acemiler.net'in tadı kalmadı çünkü yönetim kalitesiz insanların eline geçti...tek amaçları var ego'larını tatmin etmek...

11. ercutombalak

ercutombalak Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ar yukardaki mesajım bir anlık öfkenin eseridir... dikkate almayın... zaman zaman herkes hata yapabiliyor...sanal alem dedikleri bu olsa gerek...herkese saygılar..

12. Sanalvadi

Sanalvadi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar bence verdiğiniz tepki gereksiz çünkü aristor arkadaş acemiler.net 'in sahibi değil.

O sadece bilgi paylaşmak istemiş (gerçekten) Aristor arkadaşımızı tanımam ama bende acemiler.net 'e takıldım (zamanında)

Acemiler.net in sahibi Almanya'dan 45 yaşında iyi bir abimiz.

Acemiler.net ilk forumlar kurulmaya başlandığı zamanlarda kuruldu ve bence o zamanların en iyi en dolu forumuydu.

Ama artık bitti sahibi ilgilenmedi daha iyileri çıktı daha iyi işler yapan yerler var artık acemiler.net geriden takip ediyor gündemi artık.

belkide takılanlarla ilgili bir durumdur.

Allah kolaylık versin.