Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

WinXP Arayuzu Guzelmis! KDE 3 Ne o zaman?

Konu, 'Linux' kısmında HaXWire tarafından paylaşıldı.

1. HaXWire

HaXWire Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaslar ben linuxcu olarak daima Microsoft yanlısı sak sakcilardan nefret ettim ama ses cikarmadim ama bi yere kadar!

ya artik sindiremiyorum Winxp cikali 1 yil oldu hala bircok programci luna temasindan mi xp temasindanmi ne oldugu belli olmayan o sIkIcI temadan vazgecemedi ve programlarinda o temanin grafiklerini kullaniyo bende deli oluyom cunku KDE3 XP'den 100+100 kat daha hos ve kendi temasi.Alinti degil.

acaba neden diyorum bu programcilar birde kde3 grafikleri kullanmiyor cevap daima XP 5 basar hepsine oluyor lan deli oluyorum eger yanlissam mazur gorun.

bunu niye yaziyorum cunku programcilarin ve webmasterlarin artik xp grafikleri kullanmalarini istemiyorum ve tiksiniyorum yeter artik canima tak etti simdi gezdigim siteyede ayni seyi yapmislar BU YAZIYI OKUYAN PROGRAMCI VE WEBMASTER KARDESLER BIRCOK KISININ BENIMLE AYNI FIKIRDE OLDUGUNDAN EMINIM BU YAZIYI DIKKATE ALIN LUTFEN

2. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Bu cok gereksız bı tartısma bence.. Leonardo'nun "Son yemegı" Mıchealangelo'nun "Ademın Dogusu"na bes basar demeye benzıyor..

Kullanılabılırlık esneklık gıbı teknık yanlar tartısabılır ama tema dan kasıt eger grafıkler ıse sanattan bahsedıyoruz demektır.. Ve bı sanat eserı bı baska sanat eserı ıle mukayese kabul etmez.. Sanat eserı tekıldır ve kendı ıcınde elestırılır.. Ve sanat kalabalıklara degıl bıreye yonelıktır..

Yanı bu laf kalabalıgının altında yatan ozet su.. Hosuna ne gıdıyosa onu kullan.. Bı baskası tarafından hos gorulenı elestırmeden..

3. redial

redial Misafir

HunTER hakli,
    SOyle dusunelim, bir web sitesinin temel amaci, kullanicilara sahip olmaktir. Eh xp theme kullanan bir site -eger cok cok iyi bir icerik yoksa- beni tutamaz...

Olay bu kadar basit.

Aslinda bu hayatin her alaninda boyle, mal ve hizmetlerin cesitliligini dusun...

Subaru impreza turbo ya "arabami bu yaa" diyenler var mesela :)

Sonra ayni paraya bmw felan alanlar var :)

Neyse :)
    :sus:

4. HaXWire

HaXWire Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arklar yannış anlamışınız burada programcılar ve webmasterlardan rica ediyorum luna eskidi artık kullanmayın pls kde3 kullanırsanız göze daha hoş gelir demek istiyorum