Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

windows xp professional kullanıyorum ama administratrator olarak giremiyorum

Konu, 'Windows' kısmında invisible tarafından paylaşıldı.

1. invisible

invisible Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Problem söyle oldu kullanıcı olarak administrator kullanıyordum. sonra yeni bir kullanıcı daha tanımladım. Sonra log off dedim buradan swicth user ı seçtim diğer kullanıcı olarak açtım ve daha sonra bilgisayarı kapattım fakat administrator bu arada açıktı tabii ben bunun farkına varınca iş işten geçmiş oldu ve sonra bilgisayarı yeniden açtım scandisk çaışmaya başladı. bir kaç hata bulduğunu ve bunların bazılarını düzeltemediğini söyledi. şimdi sadece yeni tanımladığım kullanıcı ile açlıyor bilgisayar ve bazı programlarıda kaldırmama bilgisayar yetki vermiyor yok sen supervisor yetkisine sahip değilsinde felan falan oysa ben yeni kullanıcıyı admininistrator olarak seçmiştim ama demekki illakide administrator olarak girmek gerekiyor ve ben giremiyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim açılış ekranında administrator gözükmüyor. :uff: :uff: :uff:

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Güvenli kipte açmayi denedin mi?

3. p4r4h4t

p4r4h4t Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Gidişat Formatı gösteriyor gibi

4. ayen

ayen Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    formata gerek yok

denetim masasından kullanıcı hesaplarına girin ardından kullanıcı değiştirme modunu değiştirin. Bu sayede hızlı login ekranı yerine standart windows 2000 (NT) karşılama ekranı görürsünüz. Buradan administrator kullanıcı adı / şifresini girerek bilgisayarınızı administrator kullanıcısı ile açabilirsiniz.