Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Windows XP nasıl kırılır ?

Konu, 'Windows' kısmında HunTER tarafından paylaşıldı.

1. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Selamlar yaklasık bı ay once bı kac makınaya XP kurmustum ve su sıralar kurulum sırasına gore tum makınalar teker teker cakıyor.. Cakıyor yanı ag baglantısı var ama Web sayfaları goruntulenemıyor.. Isın ılgıncı mesenger da yenı gelen ıletılerı netten denetleyebılıyor.. Ama maıl alıp veremıyor yada mesaj gonderemıyor..

Sorunun cozumu ıcın bı cok crack ındırdım ama henuz sonuca ulasmıs degılım.. Sımdı sorum bu ısın mantıgı nedır? Yanı XP nasıl bır korumaya sahıp.. Ve bu nasıl bertaraf edılebılır ?

Eger yardımcı olursanız sevırım..

Not: Tamam bılıyorum etık acıdan yaptıgım dogru bısey dııl.. Ama bır ısletım sıstemıne fahıs fıyatlar odeyememekte benım sucum dııl...

2. gardiyan

gardiyan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik bitmez...
    önce windows Xp CD sini iki taş arasına koyuyoruz sonra elimize aldığımız balyozu cd üstüne 45 derecelik bir açı ile 42,5 Newtonluk bir kuvvetle vuruyoruz ama burada mühim olan açı ... :D

Biraz hard geyik oldu ama canım sıkıldı

3. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
  4. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    pro mu? Home mu?

5. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    XP'nin fiyatı çok fahiş olmasada eminim ki ödeyecek durumun olsa öderdin.

Hakan'ın dediği gibi Home & Pro? Pro basit Home uğraştırır.

6. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Windows XP Pro Turkce versiyon 2002.. Ayrıca guvenlı kıpte actıgımda sanırım bulid in 2600 gıbı bır ıfade de belırıyor..

Aslında merak ettıgım yukarda anlattıgım gıbı bır sorunla yanı bır ay sonra ınternete baglanamama gıbı bır sorunla benım dısımda karsılasan oldumu? Cunku su ana kadar hıcbır forumda buna benzer bır sey gormedım.. Benı bu konuda da aydınlatırsanız sevınırım..

Ilgı ıcın tesekkurler..

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bende rastlamadım öyle bir sorunu olana. Zaten pro için tek bir pass var ve tüm dünyada tüm dillerdeki XP Prolar için geçerli ( FCKGV-RHQQ2-YXR... ... ...) diye giden şifre.

Eğer bunu kullandınsa sorun activasyon sorunu değil başka bir sorundur. Senden ikide bir aktive etmen gerektigini isteyen bir mesaj mı alıyorsun?

8. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Saolun beyler ama sorun sanırım benden kaynaklanmıs.. Bırıncısı bahsettıgım sorun XP ıle alakalı dııl ağ ıle ılgılıymıs.. Serverda yanlıslıkla sılınen bır protocol XP lerın nete bağlanmasını engellemıs.. Ve zaten kullandıgım XP kırılmıs bır kopyaymıs..

Kısacası bos yere telaslanmısım... Bu arada hernekadar ıse yaramasada XP yı kırmak ıcınde bı kac yol ogrenmıs oldum :)

Neyse ılgılınız ıcın saolun.. Tesekkurler..