Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Windows Hosting Tavsiyeleriniz

Konu, 'Web Hosting' kısmında clevers tarafından paylaşıldı.

1. clevers

clevers Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Benim elimde 500'ü aşkın domain var. Bunları barındırabileceğim yurtiçinde veya dışında windows hosting arıyorum. Ancak spam başıma bela olduğu için değiştiriyorum. Benim için önemli olanlar spam filtresi güçlü olacak, istediğim klasöre yazma-okuma hakkı verebilmek, email alanı büyük olcak, access desteği olacak hatta mysql desteği olmasa bile olur. ve tabiki hızlı olursa daha iyi olur.

bu isteklerim dahilinde veya buna yakın bildiğiniz veya önerebileceğiniz hosting firmaları var mı?

görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

2. merakli

merakli Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
  3. ayhanbjk

ayhanbjk Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    500 barındırılacak domain sayısı reseller hesapları için çok büyük bir sayı. bu sayıdaki bir site topluluğunu kesinlikle bir reseller hesapta sorunsuz olarak barındıramazsınız. bu sayı için sunucu kiralamanız uygun olacaktır. reseller hesaplarında için maksimum 50-60 site barındırmanızı öneririm. bu sayıların üstünde vps yada kiralık sunucu uygundur.

4. bilgenc

bilgenc Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    500 domain vps sunucuyu da zorlar, en iyisi dedicated sunucu düşünmek.

5. nurikaraman

nurikaraman Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bunun için NATRO ile bir görüşün derim ben şahsen (www.natro.com)

6. eolmez

eolmez Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    özür dilerim ama, mt ne zamandan beri windows hosting veriyor ?

7. unicell

unicell Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    nurikaraman arkadaşımızında dediği gibi natro.com en hızlı, uptimesi en yüksek ve sorunsuz bir firma. bir çok firmadan hosting aldım hepside berbattı. natro da 2 tane reselim var. aylık trafik limitini açtığım halde ne para istediler nede trafik aşımından dolayı siteyi kapattılar. 2 senedir bu firmayı kullanıyorum.

8. clevers

clevers Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben yurtdışını çoğunu denedim ancak birinde mutlaka bi ihtiyacımız eksik kalıyor. en son natro yu denedim ve artık natroya taşıyorum hostlarımı. 2 ay içinde 125 tane hostumu taşıdım memnunum şimdilik özellikle spam konusunda. sadece yazılımsal olarak eksiklikleri var yani yazılımsal sorunlarda bazen çözüm üretemiyorlar ama geneli iyi tavsiye ederim.