Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Winamp 3 Beta

Konu, 'İçerik Yönetimi' kısmında RaiST tarafından paylaşıldı.

1. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    Gerçekten iyi iş çıkarmışlar. default skin bile başka bir güzel. thinger olayıda iyi olmuş...

2. ArkHe

ArkHe Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    En çok beğendiğim olayı şudur Winmap'ın bu versiyonunun...

Bilmem onlar düşünmüş mü acaba demiyeceğim elbet düşünmüşlerdir...:D

Winamp ve bu versiyona ait rakamı yanyana yazınca çok hoş oluyor.Winamp3 oluyor yani.Buradan "Wina"'yı atalım ne kaldı "mp3".Yani sonunda mp3 var bu versiyonun.Kanında var yani.Saçma bir detay olabilir ama sevdim bu işi...

3. gardiyan

gardiyan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik bitmez...
    ArkHe cok ii yaa winaMP3 guzel bea

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    winamp3pro nasıl?

Dünyaya MP3’leri tanıtan Coding Technologies şirketi daha iyi ses kalitesine sahip MP3Pro adını verdiği yeni bir format geliştirdi. Bununla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi mp3prozone.com’dan bulabilirsiniz. MP3Pro dosyaları, CD kalitesini sağlayan dijital ses dosyalarıyla geliştirilmiş. Data transfer hızı daha fazla. Bu da demek oluyorki, MP3’lerden daha fazla MP3Pro dosyası, CD’ler ve taşınabilir CD çalarlara yüklenebilir. Bir çok CD çalar yeni MP3Pro formatıyla desteklenmekte. Demo programı Thompson Multimedia tarafından www.thompson - multimedia.com sitesinde kullanıcılara sunuluyor, ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

5. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  6. invisible

invisible Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    mpeg formatı üzerine

bilgisayarımızda müzik dinlemeye ilk olarak mp3 ile başladık ve halende devam etmekte ama bunca zaman içerisinde mp3 formatına bir sürü rakip çıktı wma , ogg , vqf , ra , mpc , mp3pro vs.
    hangisinin gösterdiği performans daha iyi halen daha karar verebilmiş değilim ama mpegplus'u (mp+) sanırım mp3 e rakip olarak gösterebilirim. hatta daha iyi bile diyebilirim ama bu her zaman geçerli olmayabilir. Kaldıki mp3 encoderleri içinde bile bu durum söz konusu ör: (blade , lame vs. ) normalde çoğu kimse bitrate olarak 128kbps kullanıyordur hatta satın aldığınız mp3 cd lerinde bile çoğu 128kbps olarak oluşturulmuştur. Bana göre şarkıdaki kaybın 0 olmasını istiyorsak bitrateyi 192Kbps olarak seçmek daha iyi olacaktır. Ama diskte kapladığı alanda o oranda artacaktır. Yabancı ülkelerde download edilen şarkıların bitrateleri bağlantı hızları yüksek olduğu için (Dsl CableModem T1+ gibi) bitrate oranı 192 ile 320 arasında değişmekte. Bizim ülkemizde ise teknik altyapı gelişmediği için 10 ila 30mb arasında değişen bir şarkıyı bilgisayara indirmek siz düşünün artık ne kadar zaman alır. 56k bir modem ile. Yani ne kadar yüksek oran okadar iyi ses kalitesi demek oluyor. Ama umarım yakında bu sorun ortadan kalkacak gibi görünüyor.
    mpegplus (mp+) ile ilgili iki site
    mpegplus
    MusePack.Net

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    invisible yurt dışında bırak 30 mb lik mp3 ü toplamda 30 GB film indirebilirim günde eger istersem. Bunun için sadece zamanımın olması yeterli. Keşke Türkiye'dede bu fiyata bu bağlantı olsa sanırım kimse dialup bağlanmaz. (25 milyona Lan T3)

Söylediğin şeyler flash sayfalar içinde geçerli, Türkiye'de iken çogu zaman flash sayfa bile yapmazdım açılması uzun sürüyor diye. Gene gelecek bir şeyler Türkiye'ye hızlanacak bağlantılar ama gene en kazık tarifeden. Oysa burada 25 milyona olabiliyorsa orada neden olmasın ki?

8. invisible

invisible Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    re.

almanya 'da deutsche telkom firması tekel konumunda ama en iyi kaliteyi kullanıcılarına sunuyorlar. Gelelim bizim ülkemize bizde bir kaç firma var ama sunulan bağlantı hızı 64kbit ve teknik destek olayı çok zayıf yetersiz insanı çileden çıkarmaya yeter bile. Yani bizleri sömürmekten başka bir şey yapmaz bunlar. Gün gelecekte iyi bir şeyler görecekmiyiz acaba

9. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İnşallah demekten başka yapabilecek bir şey yok invisble. Bu bağlantıya ayda 500 milyon ister %100 Türk ISS firmaları :)

10. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    İstediğim parçayı seçip tıklıyorum ve 3-4 sn düşünüyor W3 . Sizde de aynısını yapıyor mu?

Aslında sadece Nickel Back VE Metallicada kilitleniyor... (nedenini bulana 1 sıkımlık diş macunu bedava ?)

11. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Nickelback ve Metalika dinlemeni önereyim :p

12. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Cık...
    Kurduk ama tekrar eski versiyona döndüm.
    Fade özelliği teknik olarak hoş ama müzik dinleme açısından hoşuma gitmedi, neyse bu optional zaten...
    En gıcık olduğum şey J tuşu ve del tuşu ile yapabildiğimiz, jump to file özelliğini bulamadım, snir oldum...

Yok yaw, w3 m3 thinger mhinger singer falan annaman ben, yine 2.80 kullanıyorum...