Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

websiteci.com yenilendi

Konu, 'Proje Geliştirme' kısmında yemre tarafından paylaşıldı.

1. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    şahin abinin de büyük desteğiyle websiteci.com sitemizi yayına açtık tabiii üzerinde yine yeni ufak değişiklikler olacak ama bu halini bir görün istedim...

http://www.websiteci.com

2. mkarabulut

mkarabulut Misafir

GEnel olarak güzel görünüyor,renkler uyumlu...

Yalnız şu hanımefendi resimleri üstte olmuş ama yan tarafta büyük boyutta pek olmamış, oraya biraz daha işe yarar bi şeyler konulabilir.

En üstte websiteci.com yazısının fontu western filmlerini anımsatıyor nedense ... Belki benim halet-i ruhiyem ile ilgilidir bilemiyorum :rolleyes:

Ama zannetmiyorum mesela şu an bu yorumu yaparken açım,canım döner+ayran veya tavuklu bi yemek istiyor, şimdi ruh halime göre yapsam yorumu kaldırın bütün yazılar kızarmış tavuk resmi döşeyin her yere derdim. Öyle yapmadığıma göre ruh halime göre yapmıyorum yorumları, neyse :D

3. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    mustafa sana döner ekmek tavuk filan ısmarlayayım sen bi daha yorum yaz istersen o resim aslında farkındayım acaba resim uzunluğunda bir iframe açıp yandaki yazıları iframede mi yönetsem diyorum bazen

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Mustafa'ya katılıyorum :D

Ben sana ne dedim Emre? O resmi düzenlede koy dedim yandakini tam olarak oturmalı sag tarafa ve erimeli aşağı doğru fade yani. üstede biraz hareket kat ve o fontu değiş daha hoş effectlerle bir logo hazırla.

5. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    evet logoyu mutlaka dhareketlendireceğim ama font çok hoşuma gitti ya ... yan resim içinde tavsiyelerinize uyacağım ama sorun şurada bu tasarım aceleye geldi biraz değişimler mutlaka olacak bugun arkadaşın (Websiteci- Ergün) doğum günü ve bugune yayına koymam gerekiyordu bişiyler...

ayrıca tanıtıma yazmamdaki amaç sizin bana ışık tutmanız oy vermeniz değil aslında....

6. LoS.ToF

LoS.ToF Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    PHP Developer
    Açıkcası renkler güzel fakat göz yarar bi insan bu sitede fazla kalamaz benim sana tavsiyem biraz daha pastel renkler.. :)

Yani belki
    373737
    001A22 ( tasarımı tatlı olur, doğru ellerde :D bu ben değilim... )
    350033 (oha diyebilirsiniz ama çok güzeldir kullanmasını bilenin elinde :))

yani annadınız :D

7. invisible

invisible Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Bittiği zaman iyi olacağa benziyor Sayfa açıldığında ekrandaki resimin kalitesi biraz düşük gibi yani jpeg quality %80 %60 gibi görünüyor. Hımm flash kullanmışşsın. Bide şöle denesen tüm yazıları felan bir grafik editöründe hazırlayıp bunları sonra flash içine resim olarak import etsen belki daha düzgün görünebilir.
    Aslında büyük puntolu yazılarda pek sorun yok ama ufak puntolu yazılar biraz işi bozuyor. Neyse yine de güzel olacağından eminim.

En nefret ettiğim şey flashın yazıları pixel tabanlı olarak göstermemesi. Belkide gösteriyordur da ben bilmiyorum. Hani import text dediğimizde yazılar nasıl html deki gibi net oluyor. Peki böle bi şey yapmadan yazıların net görünmesi sağlanabilir mi?

Aslında ayrıntılarda saklıdır bazı şeyler.

8. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    selamlar ilginç belki ama şu an ki websiteci benim ilk yazdığım websiteci değil

coldfusion kaynak sitesi olan websiteci yi değrlendirmek için lütfen

http://www.cfturk.org

eğer şu an ki websiteciyi eleştirecekseniz eleştirmeyin daha bitmedi çünkü

9. invisible

invisible Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    http://www.cfturk.org/
    eh ne diyelim güzel olmuş
    ben *.cfm olayından anlamam o yüzden pek yorum yapamıyacağım
    Ama site tasarım olarak içerik olarak güzel
    #BEBEBE bu renk biraz fazla açık gibi
    dikkat çekiyor.
    Ama sen böylede güzel diyorsan bana göre sorun yok.