Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

web sitemdeki fontlar xp de farklı 98 de farklı gorunuyor

Konu, 'Genel Webmaster Konuları' kısmında Tim tarafından paylaşıldı.

1. Tim

Tim Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    windows xp nin smal fontu windows 98'nin medium fontuna esit geliyor bende..

fontların boyutunu nasıl sabıtlerım yanı explorer'dan görünüm ayrarları metin boyutu kısmı etkısız kalsın istiyorum benım verdiğim font buyuklugunden sasmasın mümkünmü ?

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Mumkun Css ile hepsine sabit bir deger verebilirsin ve istense bile degistirilmesini engellersin.;)

3. Tim

Tim Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    mumkunse ufak bir ornek yazabılırmısın :rolleyes:

4. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    dostum sitemizin ana sayfasında css nedir nasıl kullanılır diye bir bölüm var oradan öğrenebilirsin yinede olmazsa yaz biz seni cevaplarız...

5. Tim

Tim Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sagolun dostlar hallettim

Baska bir sorum olacak ekrandaki nesnelerin text'ler dahil sol tusla ısaretlenp veya menuden "select all" ile secılı hale gelmelerını ıstemıyorum bu mumkunmu

6. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    bunu html ile yapabilirmisin bi düşüneyim ama bu iyi bir kareket olmaz sanırım biz birşeyler koyuyorsak diğer kişiler yararlansın bilgilensin diyedir...

yazıyı bile kısıtlamak insanları kısıtlamak demektir...

yani şu zamanlarda insanlarımızın internetine uzanmış ellerle mücadele edemezken bizler böyle hareketler yapmamalıyız bence...

şimdi cevaba bakarsak flash ile yapasan siteni bu mümkün eğer flashla yapmazsan sanmıyorum .... ama yinede düşüneceğim ...

sende düşün

7. Tim

Tim Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :) amacım yazıları kısıtlamak değil kısıtlanacak bir şey de değil sadece mouse ile secildiğinde bence çirkin bir görüntü olusturuyor sayfada yazıların dısında silmeyiği unutugum genıs bos alanlar var (space tusu ) sılıncede gorsel ayarları tekrar duzenelemem gerekiyor objelerin yerleri değişiyor yani ekranda butun objeler secıldıgınde karayoları harıtası gıbı bırsey olusuyor :)
    sag buton nasıl kısıtlanıyorsa sol butonunda basılı halde ıslem yapması kısıtlanabılır bence düşünüyorum zaten...:rolleyes:

8. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  9. Tim

Tim Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    cok sagol :super: