Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

vBulletin Problem...

Konu, 'PHP' kısmında Elik tarafından paylaşıldı.

1. Elik

Elik Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba,
    vBulletin forumda birini belirli süreliğine banlamıştım. Fakat şimdi Admin Control Panel'den üyelik ban'ını kaldırıp kayıtlı kullanıcı yapmak istiyorum ama hata veriyor sürekli. Kodlara ve database'e baktım ama bir hata görüntüsü yok. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Kod:
    Invalid SQL: SELECT userid FROM user WHERE username='Elik' AND userid <>

mysql error: You have an error in your SQL syntax near '' at line 4

mysql error number: 1064

2. SFG

SFG Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    webdesigner
    Sanırım bu version farkından kaynaklanıyor, eğer vbulletini uptade ettiysen userid table sonradan eklenmiş mysqle ve userid değeri yok banladığın üyenin. Çözümü konusunda phpMyAdmin ile useri tamamen kaldırıp yeniden üye etmeyi deneyebilirsin ya da bir id belirleyebilirsin.
    Banı ne şekilde koydun?

3. Elik

Elik Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Kontrol panel'den banladım veya moderator bölümünden tam hatırlamıyorum. Ayrıca sadece banladığım üyeyi değil diğer üyelerin bilgilerini de değiştiremiyorum. Bunun yanında phpMyAdmin'dan tablolara baktım ve üyenin hem userid si var hemde diğer bilgilerde herhangi bir eksiklik yok, hepsi yerli yerinde. Ya bu kadar saçma bir hata olurmu ya, sorunu bir bulabilsem uçacam.

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Tavsiyem uptade etmeden önceki versiyonun dosyalarını koyman ve vbulletin.com da tarif edildiği şekilde uptade etmen tekrar. Bazı dosyalar ancak uptade düzgün yapıldığında doğru çalışır.

5. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0