Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

vBulletin 2.2.9 turkce dil destegi

Konu, 'PHP' kısmında windows tarafından paylaşıldı.

1. windows

windows Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bana vBulletin 2.2.9 turkce dil destegi gerekli karsiliginda isterseniz vbulletin den yollariz birde gorunum icin thema nerden cekiliyor? Yardımcı olarabilirseniz çok sevinirm saygılar

2. Scorpion

Scorpion Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ceviz.Net kendisi Türkçeleştirdi bu forumu...Yine forumdaki themalar yine ceviz.net (Şahin) tarafından yapıldı...Forumda daha öncedende bahsi geçmişti bir ara istersen

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :)

+2.2.9 karşılığında vbulletin yollamak ne demek onu anlamadım biz zaten ücretini ödeyip aldık ve kendimiz türkçeleştirip bu hale getirdik forumu, zaten şu anda da 2.3.0 sürümü var.

4. memleketim

memleketim Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm arkadaslar vBulletin 2.2.9 icin windows arkadasimiz iletmis yanlis anlasilma olmasin vBulletin 2.2.9 zu yukledik yalniz admin paneli biraz karisik Turkce olmadigindan bazilarini anlamak cozmek zor eger yardimci olabilirseniz cok seviniriz Tukce dile detsegine ihtiyacimiz var arti birde gorunum themasini degistirme de yardim istiyoruz. eger sizede gerekli ise vBulletin 2.2.9 yollarim istediginiz adrese. lutfen yardimlarinizi bekliyoruz

selametle

5. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    2.2.9'dan sonra 2.3.0 çıktı memleketim ve biz ücretli olarak kullanıyoruz bunu zaten. Admin paneli türkçeleştirilmiyor zaten forum kızmı türkçeleştiriliyor vbulletinde. Takıldığınız yerleri burada sor admin panelinde ben anlatırım ne yapmanız gerektiğini.

6. memleketim

memleketim Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tsk sahin ilgine ve alakana istedigim oncelikle suan okadar geniski admin paneli php yaninda tamamen hicbirsey kalir.

istedigim ornek suan actim isterseni bakin

www.becerikliler.org/forum

burda katogori basligini ayirt ettim ama pek fazla birsey belli etmedi simdi basliklari siraladigimda tamamen hos olmayacak birde bu katagorileri ayirmak istiyorum belli olsun . Istedigim birde thema degistirmek istiyorum stiyle uplaed gordum admin panelinde o bolum ana basligi siralayim en iyisi.

mavi gorunumlu thema yi halledebilirmiyiz cok rica etsem sizden.bana yardimci olun bu konuda lutfen

vBulletin Options

--------------------------------------------------------------------------------

Announcements
    Add | Modify
    Forums & Moderators
    Add | Modify
    Permissions
    Threads & Posts
    Mass Prune | Mass Move
    Unsubscribe Thread
    Strip Poll | Who Voted?
    Moderation
    New Posts
    New Attachments

--------------------------------------------------------------------------------

Users
    Add | Find | Move/Prune
    PM Statistics
    IP Addresses
    Referrals
    Email Users
    Build Mailing List
    User Titles
    Add | Modify
    User Profile Fields
    Add | Modify
    User Groups
    Add | Modify
    Forum Permissions

Add | Modify | Upload
    Post Icons
    Add | Modify | Upload
    Smilies
    Add | Modify | Upload
    Custom vB Codes
    Add | Modify

Import & Maintenance
    Back-up Database
    BB Import Systems
    Update Counters
    Statistics & Logs
    Statistics
    Admin Log

Styles
    Add Style | Modify
    Download/Upload
    Replacements
    Add | Modify | Add Set
    Templates
    Add | Modify | Search
    Add Template Set

admin panelinde bunlar mevcut

7. memleketim

memleketim Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arti mod atama admin atama sini nerden yapabilirim.

isterseniz anlatmak zor gelirse siz foruma admin olarak girip yapabilirbilisiniz ben konu basliklarini belirlerim karar sizin

yardiminiza gercekten ihtiyacim var

8. BerkH

BerkH Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0