Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'nin Üyeliği AB'nin sonu olur!

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

2. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    şimdiye kadar terisini söyleyen çıkmamıştı zaten

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Son dakikaya kadar hep desteklediklerin söylerler zaten son dakika illa biri veto eder özellikle Yunanistan ya da Fransa ama Fransa kadar iki yüzlüsüde yok Avrupa'da.

4. Highlander

Highlander Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Adamlarda biliyor yani AB üyesi oldugumuzda Türkiyenin yarısının avrupaya dolacağını :p

5. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Bence konuya bıraz daha cıddı bakmak lazım.. Turkıye ıcınde avrupa bırlıgıne endıseyle bakan oldugu gıbı avrupa ıcınde de turkıyenın bırlıge gırmesıne endıseyle bakan olabılır.. Onemlı olan sahsı gorusler dııl komısyonların yada devletlerın resmı gorusudur.. Ben suana kadar yunanıstan ve fransa dahıl devlet nezdınde resmı bır dılle yapılmıs herhangı bır vetoyla karsılasmadım.. Hatta uyelıgımıze hıc sıcak bakmayan Almanya bıle son zamanlarda agız degıstırerek komısyonlarda uyelık ıcın turkıyeye destek verıcegını acıkladı.. Bu durumda endıseye mahal bısey oldugunu zannetmıyorum..

Kaldıkı zaten su kısmı dıkkatlıce okumak gerekıyor..

Yanı mevzu turkıyenın herseye ragmen 50 yılda katedemedıgı mesafeyı bu sebeple 1 yılda gerceklestırmıs olması.. Dahası hepsı bu kadar da dııl.. Gerısıde gelıyor.. Ornegın artık ogrencı doven polısler acıga alınabılıyor.. Iskence resmı makamlarca ayıplanabılıyor.. 8 ay olan polıs egıtımı 2 yıla cıkarılabılıyor.. Yada artık basortusu sorunu avrupa bırlıgı surecınde dın eksenınden cıkartıkıp ınsan hakları zemınıne oturtulabılıyor.. Bunlar avrupanın dııl bızlerın menfatıne olan seyler.. Yanı alınsakta alınmasakta kazanclı olan bızlerız..

Bunun yanında ahmet altanın dedıgı avrupa onumuzdekı 20 yıl ıcınde degısen dunya duzenı ıcınde turkıyeyı kendı saflarına cekmeye mecburdur.. Bu ıster amerıkanın zoruyla ıster kendı rızalarıyla olsun.. Sonucta turkıye bırgun avrupa bırlıgının uyesı olacaktır.. Oyuzden eseyı karartmayalım :)

6. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    bence de hiç olmayalım gitsin

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bugüne kadarda hep son dakikaya kadar olumlu sinyaller olmustu belki biraz Yunanistan'ın veto edeceği hisseiliyordu ama bu sefer Hunter'inde dediği gibi resmi açıklamalar olumlu.

Hayırlısı diyelim...

8. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    GÜlüp geçiyorum...
    Sivil toplum örgütleri ne iş yapar bu ülkede??

9. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    onlar refahyol döneminde ışıkları söndürüp misyonlarını tamamladılar.heralde çekilen sıkıntılar az ki sesleri çıkmıyor.ne bileyim anlamıyorum bunları

10. Go

Go Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bir; bu ülkede avaz avaz bağırsanda duyulmaz bazen!!!
    iki; helede paran yoksa dava yada yürek niyeyse prim yapmaz..
    üç; bugün gazetede aynı başlık da bir metin görünce direk sayfayı çevirmiştim ama forumdada karşıma çıkınca baktım.
    hep bakıyoruz, yıllardır konuşuyoruz ..hayatım hep belli başlı bir kaç konuyu dinlemek ve okumakla gçecek herhalde:uff:

11. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Sadece Cumhuriyet bekçisi mi bunlar? İnsanlar 1 ay çoluk çocuğuna $100 gibi bir miktarla yediriyor, içeriyor, okula gönderiyor. Bu insanların sizce cumhuriyeti veya alternatiflerini düşünebilecek halleri varmı?

1 tek savaş vardır: Hayat savaşı... Buda belgesellerde seyredilen Ormanlardaki örneklerinden çok farklı olmayan bi savaş, bunu bizim gibi yapmayan 50 milyonluk bir kitle var türkiyede...

12. Miroglu

Miroglu Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yok kardeş misyonları henüz daha bitmedi bak görürsün pek yakın bir gelecekte yeniden hortlayacaklar.Ortam buna müsait zaten.Ama artık ışık mı yakarlar mum mu onu bilmem.İnşaallah ülkemiz için hayırlı olur.Belki ışık söndürdüklerinde elektrikten tasarruf sağlarız be!

13. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Sıvıl toplum orgutlerıne bu satasma nıye? Pek anlamıs dıılım.. Hos aslında ben forumun bu bolumunde yasayanları pek anlamıs dıılım ya.. ( Radıkal Islamcı felanmısınız sız? )

14. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    "HAYAL ETMEYİN"