Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

telekoma ceza

Konu, 'Konu Dışı' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

1. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Geçen gün TRT'de yayınlanan akşam haberlerinde özet olarak şöyle diyordu:
    "Türk Telekom A.Ş. TTNET adı altında sağladığı internet hizmetini kendi çıkarları için kullandığından ve diğer hizmet sağlayıcıların rekabet yapmasını engellediğinden ****** lira para cezası vermesi mahkemece kararlaştırılmıştır." para miktarını tam hatırlamıyorum ama beni epey şarşıtmıştı yüksekliği.

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ey Allahım kutsal adaletini hep böyle eksik etme üzerimizden.

3. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    bende tam hatırlamıyorum ama telekoma göre çok komik bir rakam yani temsili sanki kor mu telekoma o ceza

nedense bir atasözü geldi aklıma

it ürür kervan yürür....

abi kutsal adalet derken neyi kastediyon sen isveçtesin bilmiyon ben telekomdan memnunum yanii...

diğerleri 95 $ yıllık servis hizmeti alırken telekom 45 milyon alıyor

4. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    verilen ceza 1.200.000.000.000 (bir trilyon iki yüzmilyar).ama anlamadığım, diğerlerinden çok daha ucuza hizmet veren telekoma niçin tepki var? şimdiye kadar 3-4 değişik iss kullandım ama hiçbiri ttnetten daha iyi değildi.niçin fazla para vermek istiyor insanlarki?:confused:

5. redial

redial Misafir

Telekoma fiyatlari nedeni ile yapilan baski, buyuk! isp lerimizin, sektore yaitirm yaparak kazanma anlayisi yerine, isin kolayina kacmalarinin bir eseridir.

Telkomun ucuz denilen rakamlari bile aslinda cok yuksektir...

Ama bizim isp lerimiz de billy mantigi ile is yapmaktalar, unuttuklari ise, orasi amerika, burasi turkiye...

Bekleyecegiz, ve eninde sonunda batislarina sahit olacagiz...

Basit bir nasrettin hoca fikrasini bile omurleri boyunca anlayamamis adamlar onlar...

Yoksa, insan pra kazandigi sektorun buyumesi icin elinden geleni yapacagina, sektoru oldurmek icin ne gerekiyorsa yapar mi?

Hepsinin cani cehenneme...

6. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Eline sağlık redial iyi yazmışsın. Gerçektende telekomun fiyatları bile internet için fahiş sayılacak düzeyde yüksek.

7. LoS.ToF

LoS.ToF Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    PHP Developer
    Açıkcası telekomun eli kolu bağlı zam yapın die yukardan baskı yiyorlar aslında.

Cebit'in ilk günüydü sanırım arkadaşla arka kapıdan dalmıştık :D
    telekomun büyük standının üzerinde biraz konuştuk. Abimizin bize anlattığına göre telefon fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının sebebi yukarıdan yapılan baskıymış. Adsl in bu kadar uzamasının sebebi ise hem ucuzunu hemde güzelini bulmak zormuş...

yani kısaca burada başı yenilen telekom. Kobloya gelince modemi iyade edemiyorsunuz biliyorsunuz. bu tip sorunların oyunculardan yani özel firmaların usulsüzlüklerinden kaynaklandığını söyledi.

Yani telekom sahayı onlara açıyor ama oyuncular düzgün oynamıyor. Sonrada bağırınıp çığranıyorlar redial e aynen katılıyorum.