Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekrar selammm

Konu, 'PHP' kısmında hilmi tarafından paylaşıldı.

1. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    herkese selam

oh beee uzun bir aradan sonra nihayet yeniden buradayım :) ilk işim tabi yazıları okumak oldu mustafa abi. eline sağlık bu arada sniper seninde eline sağlık. ben yine aynı yerimde sayıyorum :( biraz daha başlangıç seviye yazılara ağırlık vermenizi rica edebilirmiyim? birde biri birazcık programlama mantığından bahsedermi? artık kendi programlarımı yazmak istiyorum. bende program yazıp şurasında bu hata var diye sormak istiyorum.
    görüşürüz arkadaşlar.

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Re: hoşgeldin hilmi :p

3. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Tekrar hoşgeldin Hilmi.
    Nerelerdeydin bakalım :)

Herneyse,başlangıç seviyesi yazılar, yani for,while,if else gibi progracılık temelini oluşturan konular hakkında bi projemiz var aslında. Bu yazıları i şekilde sitemize ekleyip yine bu forumda tartışmak istiyordum bende böylece buradan pek çok kişiye faydası dokuncak bi şey yapacaktık.

Ama maalesef benim işlerimin yoğunluğu engel oldu. Bu hafta kısmetse işlerimin ağırlığından kurtulacağım, işte o zaman bayağı güzel fikirlerim var. PHP konusunda çok güzel projeler olacak ... :)

Neyse,sen yine çalış, burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız...

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bekliyoz kardeş bekliyoz :p

5. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Bu arada sen de PHP yazısı mı yazacaktın :D

6. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Hala unutulmamışım ne güzel :) teşekkürler valla telefonun borcu anca bitti şimdide arada bir giriyorum yeni projeleride sabırsızlıkla bekleyeceğim. :)

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bu arada sen de PHP yazısı mı yazacaktın :D

Yazacakmıydım, ya abi şu işleri bir atayım başımdan bende neler yapacam ama :(

:p

Bekliyoz abi yeni projeleri bekliyoz :D

8. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Selamlar..

Benımde elımde ıkı adet PHP kıtabı var.. Aklıma bunlardan onemlı bazı kısımları yazıya gecırıp dokuman olarak sunmak gelıyor ama telıf yasasına toslarmıyız yada bu ne derece etık olur? Yanı makbulmudur bu ve sız kabul edermısınız boyle bıseyı?

Kendım yazmaya kalksam ancak gırıs sevıyesının bıraz ustunde seyler cıkartırım.. Onunda ne derece doyurucu ve dogru oldugu bılınmez.. Ayrıca kıtaplarda bahsedılen kodlar bır cd de ek olarak verılıyor.. Bunlarda acılması muhtemel bır kod bankasına eklenebılırmı?

Ornegın kıtaplardan bırınde ıcerık yonetımı, maıl lıst, ımap kullanarak yapılmıs mail alıp gonderen bır script, ayrıntılı oturum yonetımı, guvenlık, onlıne alısverıs ve hatta pdf dokumanları olusturmak gıbı oldukca guzel ve ortalıkta pek rastlanmayan konular mevcut.. Evet ne dersınız bu konuda?

Not: Sız onay versenız bıle yogunluktan ne zaman yazabılırım bılmıyorum ama yınede bı soruyum dedım..

9. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sitedeki yazılar tamamen yazarlarına aittir ve senin kendi yazacağın yazılar seviyesi önemli değil tercihimizdir Hunter. Kod bankası için izin alıp kaynak göstererek yayınlayabiliriz kodları ya da burada inceleyebiliriz.

Kendini vererek yazarsan çok iyi yazılar çıkaracağından eminim.
    Selamlar...

10. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    kendi yazacağın yazılar seviyesi önemli değil tercihimizdir Hunter demiş Şahin abi ama sen ona bakma Hunter başlangıç seviyesi olanlar tercihimizdir :D en azından benim tercihimdir :)