Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiye

Konu, 'Yazılım Geliştirme' kısmında Mingitau tarafından paylaşıldı.

1. Mingitau

Mingitau Misafir

Arkadaşlar bana programlama mantığını öğreneceğim bir kitap tavsiye etmenizi istiyorum.

Ya da net üzerine bu konuda bilgi veren yer varsa bu daha iyi olur.

Aspirin ister gibi hissediyorum kendimi ama bazılarına kendimi ispatlamam için gerekiyor, ki adam yerine konulalım.

2. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Ben açıkcası tam olarak böyle bi kitap bulabileceğinde şüpheliyim...

3. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Piyasada böyle bir kitap yok ne yazik ki, Türkçe olarak tabi. Benim C/C++ kitaplari arasindan 'tek' tavsiye edecegim kitap Alfa Yayınları'nın "C++ İle Nesneye Yönelik Programlama" kitabı. Bu kitabı cok fazla incelemedim ama yine de en iyi kitap oldugu bariz. Çeviri ve kalın bu arada..

4. Mingitau

Mingitau Misafir

Peki bildiğiniz site?

mkarabulut bi 3-4 yıl geriye gidip düşünsen? Programcılığa başlangıç gibi bişiler?

Bu arada ee++ harika bir kitap tercih sistemin var, aynen benimki gibi. :) :super:

Evet arkadaşlar hala bekliyorum.

Bu arada Şahin Abi 84 MB DB (eğer bu ocal.net in ise )diyordun onda da böyle bir konu vardı bir kitaptan bahsediliyordu zannederim alabileceğim bir yere koysan mümkünse *.mdb olarak :)

5. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ne gibi?

6. Mingitau

Mingitau Misafir

Linux Kitabı alırken bende aynı kriterleri uygulamıştım yanılmamışım :) Kalın Kitap çeviriyse iyi kitap demek oluyor :)

7. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Benim öyle bir kıstasım yok, dikkat edersen onu ima etmek icin ayrı yazdım, "..bu arada.." dedim. Kriterlerim çok daha farklı..

Sonuç itibari ile bu kitabı öneririm.

8. Mingitau

Mingitau Misafir

Bi espri yapalım dedik ee++ hoca böyle bi açık bırakınca :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ekim 2002
  9. d_baggio

d_baggio Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hocam sirf kendini kanitlamak icin mi ogrenmek istiyosun?

10. Mingitau

Mingitau Misafir

:hmmm:

Kanıtlayınca ne olacak? Bunun doğuracağı sonuç için öğrenmek istiyorum desem daha doğru olur. :)
    Yani paylaşımla kanıtlanan birşey herhalde paylaşmayanlarada paylaşım yolunu anlatmaya yetecektir.Hala yetmiyorsa Allah' a havale etmek gerekir.
    Ben bunun için öğreniyorum :)

Yoksa ilk BT bilgilerimizi aldığımız kişinin öütlerine ve de ona olan borcumuza ters düşmüş oluruz, ki biz de onun bu kanıtı herkese yaymasından dolayı şu an bir kısım bt bilgisine sahibiz.

Sevgiler.....