Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Suse / win 98

Konu, 'Linux' kısmında ab tarafından paylaşıldı.

1. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oğrenci
    win 2000 ve xp problemlerimden dolayı suse 7,1 ve win 98e donus yapıyorum :) ne dersiniz.

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Valla ikisinide kurdum SuSE 7.2 de gayet iyi turkce destegi var. Win98 SE ise kullandigim en sorunsuz sistem bazen özlüyor insan ama yeni versiyonlarin artilarindan vazgecemiyor.

3. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Linux & Windows

Siz benden daha iyi bilirsiniz ama ben derimki Win 98 oyunlar gibi multimedya lar için ideal bir işletim sistemi ama proğram geliştiricileri için pek kaliteli diyemem kendimce ayrıca güvenlik olarakda çok zayıf bir işletim sistemi bence Win 2000 serisinden kendine uygun olanı seç bence PHP, ASP gibi web yazılımı dilleriyle uğraşıyorsan Server sürümünü öneririm IIS si çok güzel Apache kadar hızlı olmasada ama çok klay bir kullanımı var son serverde Medya Player'de var yani şöyle söyleyim birligisayarından canlı radyo yayını falan yapabilirsin.

Linux e gelince bende bir müddet Suse yi kullandım ama şuan sadece Win 2000 var bir kaç gün sonra tekrar kurcak arkadaşlarım ama bir sorun vardı Suse 8.0 da Apache ve MySql çalışmamıştı ama bu sefer umarım çalışacak (işallah).