Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Soru Sorma programı

Konu, 'İçerik Yönetimi' kısmında Erdal Demirhan tarafından paylaşıldı.

1. Erdal Demirhan

Erdal Demirhan Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhabalar hocalarım.
    Daha önce php ile biraz uğraştığım için sorumu buraya soruyorum. Uzun zamandır php ile de ne yazık ki ilgilenemiyorum.

Bu sene Üniversite sınavına girip şansımı denemek istiyorum. Elimde baya bi pdf soru bankası var. Bende kitap almak yerine bi grafik tablet alıp sorularımı bu pdf ler üzerinde çözüyorum (çok da güzel oluyor, kitap için ayrıca para bulmak derdinden kurtulmuş oluyorum.) Ancak zamanla çözemediğim soruları tekrar çözmek istediğim de bu soruları saklama konusunda bi sıkıntı yaşadım. Bu soruları kağıda yazmak zor oluyor ayrıca vakit kaybı, ve grafik sorularında veya şekilli sorularda yine sıkıntılı oluyor.

Sonuç olarak hocalarım bu isteğim ne kadar doğru bilmiyorum ama, çözemediğim soruları jpeg olarak kaydedip tekrar bunları rastgele bi şekilde soracak bir programa ihtiyacım var. program da soru çözümünüde kaydedeceğim bi yer de olabilir. Çözümü göster dediğim zaman çözümü görebilirim. Aslında bu rastgele resim gösterme programları da işime yaraya bilir ama onda ilgili sorunun çözümünü nasıl ekleyecem bilemedim.

Bu tarz bir programda ayrıca ne mobil uygulamalarda nede farklı bi uygulamada yok, veya ben bulamadım.
    Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

2. Ozan Ercan

Ozan Ercan Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bilgisayar için isteseydin yapabilirdim fakat mobil ile ilgili bilgim yok üzgünüm..