Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sms(sort message service) Servisi?

Konu, 'PHP' kısmında sorma tarafından paylaşıldı.

1. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba.Bilindiği gibi turkiye dek gsm şirtketlerinne web üzerinden sms gondermemizi saglayan gsm şirketleri gun gectıkce turkıyeye servislerini kapatır hale geldiler.Ama bazı siteler ve şirketler bunu hala istikrarlı bi şiekılde yurutoyr.Bunların başında a1.net geliyor.Ve birde sms.orf.at adlı bir sitedeki yıne a1.nete baglı site gelyıor.Bunlar aslında turkıyeye hizmet veriyolar.Ama form olaylarını düzenlemek gerekiyor.Turkıyedeki bir sms sitesi 6 aydır bu servisi kulanıyor.Belki bilenleriniz vardır.Ama siteye girince sms (sms.orf.at)Sms gondermı formu çok farklı.Turkıye secenegi yok.Diycem bu fomun html yada scriptle türkiyeye gore nasıl duzenleyıp o sitenin formu uzerınden nasıl gondereb,iliriz.?

2. LoS.ToF

LoS.ToF Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    PHP Developer
    ya sonuçta form belli bir noktaya gidiyor ?

bu da kendi hazırladığın formun action nını o dosyaya yönlendirmen bence sorunu çözücektir tabiki inputların name değerlerinin aynı olması lazım

3. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bazen ınput degerleri dogru olsa bile karsı formdaki action yerinde koruma scriptler bunu engelliyor.

4. LoS.ToF

LoS.ToF Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    PHP Developer
    okey :sus:

Bi inceliim ben o zaman merak ettim.

5. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Sanırım referer degerlerınınde degısmesı gerekıyor.. Yanı formun gonderıldıgı sayfanın referer degerlerı koruma scrıptlerını asacak hale getırılmelı.. Ama yıne konunun ucu gelıp bıraz "etıge" dayanıyor.. Senınle bır alıp veremedıgım yok "sorma" ama neden sende herkes gıbı chat scrıptı yada forum gıbı seylerle ugrasmıyorsun?

6. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ya benımde kimseyle bı derdım yok sadece bır kac site bunu başarmış merak ettim referer koruması oldugu halde nasıl aşıyorlar bu ınput degerleri veya referer korumasını?Onu ogrenmeye çalışıyorum.

7. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama