Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sms sitemi yaptirmak istiyorum

Konu, 'PHP' kısmında namco tarafından paylaşıldı.

1. namco

namco Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar benim siteye sms li yani parali üyelik yaptirmak istiyorum bunun hakkinda hiç bir bilgim yok, fransiz oyun sitesi olduğu için hiç bir bilgim yok oradaki operatorlerden, register bölümüne entegre edebilirmiyim ? ve sms için hangi firma ile anlaşmam gerekiyor ? turkcell ile anlaşirsam yurt dişindakiler sms ile üye olabilirlermi ? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

2. deathisonitsway

deathisonitsway x-coder

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Meslek:
    php-coder
    unut sen o işi şimdiden...bilgin yoksa yapamazsın...yada paralı yaptırırsın...kimse sana burda net cevap vermez...anca kullanan bilir...

3. taros84

taros84 Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    namco arkadaşım öncelikle kontur satın almalısın ve ayrıca iyi derecede php bilmelisin neden cünkü satın alınan konturleri kullanmak için api verilir sana ona göre fonksiyonel calışırsın ama bu iş bahsettiğin gibi uçuza maliyet olan bir iş değil para gerekli o yüzden uraşma derim yoksa herkez yapardı ama param var arkadaş yaparım dersen yardımcı olurum sana nasıl kodlama yapıldığına dair ve api kullanımını

4. Bay_Oz

Bay_Oz Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    E-Ticaret Web Geliştirici
    sayısal düşünen bir insansan, ki web ile uğraştığına göre bunu standart evet olarak düşünüyorum, yapabilirsin.çok az programlama araştırması

Anahtar kelimeler:

SMS server Api

firma olarakta clickatell.com gibi bir yer vardı sanırım.

(*konu hakkında daha önce araştırma yapmadım fakat fazla zorlanmadan yapılabileceğini düşünüyorum.)