Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

redemptionperiod

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bir domain bekliyorum düşeli tam 50 gün oldu ama whoisine baktığımda "status=redemptionperiod" yazıyor. Yukardaki açıklamaya göre 30 gün içinde yeniden satışa çıkması gerekir gibi anlıyorum ama 50 gündür satın alamıyorum, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

2. Scorpion

Scorpion Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ehue bende bir domain name var 1 senedir düşmüyo :)

3. omerosmanoglu

omerosmanoglu Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Sentez Yazılımda Kurumsal Çözüm Uzmanı olarak çalı
    http://www.networksolutions.com/ da düştüğünde al diye bir seçenek var 69,70$ falan galiba önemli bir domain ise bunu kullanın yoksa domain register şirketleri alan adını kapatmadığı müddetçe o devam ediyor.

Onlarda genel de 3 aydan önce kapatmıyorlar 1 ayda kapatırız diyorlar ama böyle olmuyor hatta bazıları domain yenilenmez ise ve sık ziyaret edilen bir domain ise kendi üzerlerine kayıt ediyorlar domain hiç düşmüyor (Örnek:OnlineNic) çünkü müşteri bana mail gelmedi bittiğini söylemediniz gibi şeyler söyleyebilir................

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    2 aydir bekliyorum 1 ay daha bekleyelim bakalim ne olacak, cokta önemli bir domain degil, sadece benim icin önemli ama hergun girip kontrol ediyorum adamlarda önemli bir sey sanip alirlarsa cok gulerim :D