Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

...PyramidsOfChaos...

Konu, 'Tasarım Atölyesi' kısmında Boozer tarafından paylaşıldı.

1. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    selam,
    birkac gundur bunun uzerinde calisiyordum...konu tamamen tesaduf olarak ortaya cikti...gerisi geldi dogal olarak...diger forumdaki arkadaslarin fikriyle bu halini aldi...sizinle de paylasmak istedim umarim begenirsiniz. biraz LOTR, biraz Sepultura album kapagi, biraz Conan bana herseyi hatirlatiyor ama tabi hicbirinin orjinali kadar iyi degil...yine de hatirlatmasi bile iyi bence...tamamen photomanip, ps7, arka plan firtina bulutlari resmi ( zaten hersey onunla deney yaparken basladi :D )...neyse:

...PyramidsOfChaos...

;)

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Gayet basarili ama nedense hep karanlik ve urkutucu temalar isliyorsun ustat, buda senin tarzin sanirim. ;)

3. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    beğendiğine sevindim...zaten karanlık ve ürkütücü temalar işlediğim için bir türlü iş bulamıyorum ya Türkiyede :D
    güzellik ve aydınlık her yerde var zaten...gerektiğinde güzel şeyler de yapabiliyorum ama kendi zevkim olduğunda ortaya böyle şeyler çıkıyor.
    bunu gösterme sebebim aslında tarzım olmayan daha komplex bir kompozisyonun ortaya çıkmış olması. sanırım bunu duvarıma asacağım birkaç düzeltme yaptıktan sonra :D

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    uyuyaman bak :p

5. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sen kalk o kadar ugras...sonra yaptığını Türk arkadaşlarınla paylaşmak iste ama forum sahibinden başka kimse birşey demesin...insan üzülüyor ya :hmmm:
    varya herkes nefret etse bu kadar garibime gitmezdi :(

6. CrazyCat

CrazyCat Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    lecturer
    ii de bu sanırım 3 yada 4. denemem halen açamadım sayfayı. bir sorun mu var yoksa ben mi beceremedim.

grafikten pek anlamam ama resmi görürsem mutlaka kıskançlık ifade eden bi kaç fikir söleyebilirim:D

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :D Gördunmu herkeste bendeki gibi t3 olsa bir kac yorum daha yapilirdi demek ki.

8. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    alla allaa...yaw bende aciliyor...hen o acilmasa benim site de iptal demektir...garip :confused:

:hmmm: <- hastasi oldum bunun hahaha :D