Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Proje Ceviz.Net

Konu, 'İlanlar' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Proje Ceviz.Net genel anlamı ile internet üzerinden proje yapımına yönelik bir platform oluşturma çabamızın ürünüdür. Bu bölümde her hangi bir dilde yazdığınız, yazmayı düşündüğünüz, ortak proje yapımı için destek aradığınız, geliştirdiğiniz, geliştireceğiniz her türlü projeye destek olmaya çalışacağız.

Bölüme üye olmak için öncelikle verimli olacağını düşündüğünüz fikir, proje, döküman vs ile redial arkadaşımıza proje@ceviz.net adresinden başvurabilirsiniz.

2. Scorpion

Scorpion Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Güsel

3. Black_Boyss

Black_Boyss Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    bilgisayar Teknikleri /Donanım/Tekniik destek /sis
    iyi de nasıl haberleşeceyiz

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Eğer bir projeniz varsa ve bunu hayata geçirmek istiyorsanız redial ile görüşeceksiniz. Proje.ceviz.net bölümünde proje tasarımına uygun bir altyapı oluşturulmuş durumdadır.

5. redial

redial Misafir

Kisa bir aradan sonra herkese merhabalar;

Arkadaslar, proje.ceviz.net in amacini sahin ustadim ozetlemis..

Altyapi ise grup calismalarini, kaynaklar, zaman vs gibi konularda izlemeye ve koordine etmeye yarayan bir uygulama...

bunyesinde mail, forum, chat gibi iletisim olanaklari, ortak ve ozel dosya alanlari, versiyon takip sistemi gibi gelistirme araclari, takvim, not defteri vs gibi organizasyon araclarini barindiriyor...

Aslina bakarsaniz, cok amacli tasarlanmasindan kaynaklanan ve kimilerince karmasik gorunen (basta biraz oyle) ama sadece yarim saat gibi bir surede alisilabilen bir arabirim...

proje.ceviz.net'i acmadan once dusunduk ve boyle bir uygulama ile baslamnin, ve daha sonra, proje.ceviz.net in profilini belirleyip, tamami ile buraya ozel bir uygulama gelistirmeyi dusunduk...

proje.ceviz.net in kurulusu, organizasyonu vs gibi asamalarda birisinin sahin'e yardim etmesi gerekiyordu, ben ettim. Ama proje.ceviz.net kesinlikle hepimizin, ben daha fazla zaman ayiririm, benim boyle bir yapilanma icin iyi fikirlerim var diyenler olursa, hic cekinmeden ortaya koyabilirler, proje.ceviz.net projesini yurutmeye talip olabilirler...

Umarim proje.ceviz.net basarili olur...

6. mkarabulut

mkarabulut Misafir

İnşaallah..
    Bende uzun zamandır gözlediğim kadarıyla ihtiyaç duyulan bi çalışmaydı.. Sonunda gerçekleştirilmesini görmek ne güzel...

Eline sağlık üstad redial..

7. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    email attık ama...

8. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0