Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

php kitap

Konu, 'PHP' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

1. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ocal.netde arttım bir kaç konu açılmış ama şöyle bir durum var: ben yeni yeni php öğreniyorum ve malum syntax hataları çokça oluyor. ikincisi sanırım bu pisikolojik, yanımda bir kitap durmazsa öğrenemem gibi geliyor ayrıca internette herşeyi içeren türkçe döküman bulmak zor. hepsi parça parça. sizden istediğim aldığınız veya kitapçıda görüp göz attığınız kitapların yorumları. php ile sadece web programcılığı için ilgileniyorum. dolayısıyla maillist,anket,counter,formmail,arama gibi kısmen basit işlemlerin yanında db ye veri giriş çıkışını rahat yapmam gerekli diye düşünüyorum. birde dosya yaratmak,silmek, düzenlemek gibi işlemleri öğrensem yeterli mi?

2. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Kitap olarak kayra Otaner'in PHP ve mysql ile web yazilimi gelistirme kitabini tavsiye ederim, gerci biraz hizli gecmis konulari ama genede iyi diyebilirim.
    internette en buyuk turkce kaynak ise ben www.ceviz.net i buldum, yazi olarak belki sana az gelebilir sitedeki dokumanlar ama mkarabulut gercekten bir ogretmen sefkati ile ogretiyor ve her istedigin konuyu detayli sekilde acikliyor her ogrenciye ozel ilgi gibi onun sayesinde cok ilerledim bu arada bu vesileyle ona tesekkurlemi sunayim.

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Guzel dusuncelerin icin cok tesekkur ederiz hilmi hakkedebiliyorsak ne mutlu bize.

sevgilerimizle...:super:

4. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ideefixden bir aratma yaptım 4-5 tane sonuç buldu.
    @hilmi: dediğin kitap için 2 yorum var. başlangıç için iyi sonrası için yetersiz deniliyor yorumlarda kısaca.
    ayrıca Mehmet Şamlının PHP İle Web Programcılığı kitabı için iyi övgüler var.
    başka tavsiyesi olan??

5. Mingitau

Mingitau Misafir

6. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :p mehmet samlinin kitabini bulduk yani internette. neyse sagolsin arkadasim. nickni yazmak isterdim ama cevap yazarken altta konuya yazilan yazilarin icinde seninki gozukmuyor niyeyse.
    :p sagol sniper(back tuşu var olsun)

7. Nur

Nur Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0