Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Php Hakkinda Yardim

Konu, 'PHP' kısmında metrocityturkey tarafından paylaşıldı.

1. metrocityturkey

metrocityturkey Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Öncelikle herkeze selam benim ismim özer istanbul bahçelievlerde emlak işi yapıyorum php veri tabanlı internet web sayfam var.ikinci emlak sitesine kullandıgım php web sitesinin dosyalarını atmama ragmen site çalışmıyor.ne yapmam lazım bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkur ederim şimdiden,yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

2. Raiden

Raiden self.life.start()

Beğenilen Mesajlar:
    0
    veritabanı oluşturup scriptinizin ayar dosyasından veritabanı bağlantı ayarlarını yapmanız lazım. sitenizi yaptırdığınız ya da satın aldığınız firmayla iletişim kurun daha hızlı sonuca ulaşırsınız.

Dipnot:
    Sanki bana aldığınız siteyi illegal olarak ikinci bir sitede kullanmak istiyormuşsunuz gibime geldi.

3. metrocityturkey

metrocityturkey Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşekkurler

teşekkur ederim arkadaşım yardımların için,şunu belirtmem lazım almış oldugum site www.metrocityturkey.com site adresidir,şun aktiftir,yalnız bu sitenin illegal olup olmadıgı konusunda bilgim yok,bilgim olan şey bu site için 500dolar para verdiğimdir,2 site için 2 defa 500 dolar vermemek için dosyaları elimde olan php dosyalarını net uzantılı web sayfamdada kullanma isteğimden kaynaklanmaktadır. cevabına karşılık olarak hangi dosya üzerinde ayar yapmam gerektiği konusunda daha anlayabileceğim tarzda bilgi verebilirsen çok mennun vede bahtiyar olacagım ,tekrardan teşekkur ederim arkadaşım

4. Raiden

Raiden self.life.start()

Beğenilen Mesajlar:
    0
    eğer "metrocityturkey.net" adresi de size ait ise ekteki dosyayı metrocityturket.net e atınız. bu sayede diğer domainden girildiğinde de metrocityturkey.com a yönlenecektir.

5. metrocityturkey

metrocityturkey Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    veritabanını nasıl oluşturabilirim

6. sametweb

sametweb Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    öğrenci..
  7. sametweb

sametweb Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    öğrenci..
    script ya warez'e düşmüş, ya da çok profesyönel bir script ki bu kadar kişiye dağıtılmasına rağmen bu kadar paraya satıyorlar.

tekrar edit: bir warez sitesinde aynı script mevcut :(

8. metrocityturkey

metrocityturkey Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yokmu,az seviyede web sayfası konusunda bilgim var,asp olan web sayfamı diğer web adreslerimdede kullanabiliyorum,düzenleyebiliyor yayınlayabiliyorum ama php dosyaları mevcut olmasına ragmen php yi diğer web sayfalarımda yayınlayamıyorum,ne olur çok rıca ediyorum birisi bana yardımcı olsun,asp olan web sayfalarım,www.gardenhouseturkey.com,www.arsaarabul.com,www.metrocityturkey.net php olan ise www.metrocityturkey.com dur.net uzantılı olan web sayfasınıda php nasıl yapabilirim

9. Sancar Saran

Sancar Saran Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    Bilgi Islem
    Insanlardan yardim istemeden once, neden bir parca olsun, bilgi vermeyi denemiyorsunuz.

.net ustundeki adresiniz asp calistiriyor. Yani bir Microsoft hosting paketi. Eger hosting paketiniz ozellikle ISS altinda .php calistirmaya gore ayarlanmadi ise (ki %99.5 degildir.) php dosyalarizini o hostingde calistiramassiniz.

Binayn aleyh. Elinizdeki php scriptlerini calistirmak icin. Kendinize yeni linux bazli php ve mysql destekli bir hosting almanizi. .net bazli domaininizi buraya nakletmenizi.Siteyi 3 5 kurus destek icin odeyip sitenizi duzgun bir bicimde hayata gecirmenizi tavsiye ederim.