Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Patirotlar Hazır

Konu, 'Konu Dışı' kısmında NAE4 tarafından paylaşıldı.

1. NAE4

NAE4 Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    N/A
    Arkadaşlar Amerika'dan ECM ekibi Diyarbakır'da...

Diyarbakır Hava Üssü etrafına Patriot'ları yerleştirmek için inceleme yapıyorlar.

Saddam'ın en yakın hedefi belli...

Bize de yavaş yavaş buradan uzaklaşmak kalıyor :rolleyes:

Yarın 17:00 arabasıyla İzmit'e yolcuyum...

Sevgiler..

//Not: Burada Red Alert ya da Counter Strike içeriği yoktur. Gerçek insanların öleceği gerçek bir savaştan bahsediyoruz...

2. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Saddam kaza ile böyle birşey yaparsa, ortadoğu karışır. Ayrıca Saddam AMERİKA (!?) 'nın gerçek terörist ülke olduğunu "Silah denetçileri" ne verdiği izinle, ispatlamış olacak ; şayet Amerika yeni bir bahane bulup saldırırsa...

3. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    :( abi ben bugun actigim bir konuda bunu belirtmeye calistim.. turk halkı su anda bu konudan bihaber.. yok ecevit yok secim derken uyutuyolar ama amerika ırakı vurdugunda ve ırakın ters bir tututumunda nolcak bilemiyorum.. bende ırak icin onemli bi yerlerdeyim.. baskentte!

harbi bi olay hakkında kara kara dusunuyorum.. cunki turkiye amerika ile bir oldugu icin bizde ırakın artık bir dusmanıyız..

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bu haber beni korkuttu!

Her açıdan!

En başta burada savaşın çocukları ile yanyana yaşıyoruz. Bosna'dan, Kosava'dan onbinlerce insan var İsveç'te... Savaşı yaşamış, savaşla yaşamış ve o korkunun izlerini halen yüzlerinde taşıyan insanlarla ve her kelimelerinde o korkunç günler...

İkincisi ise bu bir devlet sırrı sayılır, buradan başka hiçbir yerde ben bu habere rastlamadım.

Rastlayan var mı arkadaşlar?

5. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Iraq dan değil amerikadan korkun... O insanlar BUSH (!?) 'a rağmen bize müslüman kardeşler diye hitab ediyorlar... Yazık ki 8 yıl bi fiil savaşmış İRAN dahi, IRAQ'a destek olduğunu açıkca söylemekde. Ya neyse, politik konularla forumu riske atmayalım, özetle;

KAHROLSUN TERÖRİST ÜLKE ! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

6. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Çünkü Iraq'tan sonra İran'da sıra ve onlarda bunu biliyor, bizide sıcak savaşla değilsede ekonomik savaşla bitişe doğru sürüklüyor, IMF belası oldukça asla beli doğrulmayacak bir ülkede her tarafa çevrilmiş çok Patriotlar yerleştirilir daha.

7. greenpage

greenpage Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Tanrı bizi korusun. Başka ne denilebilirki.

8. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    dedigim gibi bu konuda kara kara dusunuyorum..
    cevremdeki insanlarında gorusleri aynı..

peki sizce Türk Ordusu bizim bu düşündüklerimizi düşünemiyormu yoksa bildikleri birşeyler mi var? ben Türk Ordusuna her zaman için büyük güven duymuşumdur ama burdakı haraketlerinin nededini bir türlü çözemedim!

9. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Gap'a Füze kalkanı

Devlet sırrı değilmiş, ama olaylar çok ciddi sanırım. :(

10. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oğrenci
    Abi körfez savaşındada öyle oldu şimdide böyle olacak patriot mu patlayacak scout mu patlayacak ben anlamam patlayan tek şey kafamıza inen kabak olacak. beceriksiz IMF hastası AB destegi icin ABD nin vezirligini yapanlar yine milleti sıkıntıya sokacaklar. Olan yine Türk milletine Türk vatandaşına olacak bence.

Hadi bırak saddamın füzlerini bir yana, harekat sonrası mülteci akınlarını bir hayal edin abi biz kendimizi zor doyrurken mültecileri nasıl doyuracağız.

Birde Saddam ın tepesi atarda namluyu bize cevirirse ne yapacagız yok yere mehmetcigin kanımı akacak yine. Yok öyle yağma ...:mad:

11. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    işte abi bizim içi asıl mesele bu ve o namlu cevrilecek buyuk ihitmal

12. BoraN

BoraN .

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    Ögrenci
    Namlu o kadar onemli degil de, biz yine elimiz bos ve yine bir ton zarara girmis olarak kalacagiz... :(

13. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Boran haklı, sonuçta hiçbir maddi manevi kazancımız olmayan bir savaşa girmek ve girdiğimiz için bütün arap dünyasındaki saygınlığımızı ve yerimizi kaybetmeyi göze almak neye yarayacak ki?

14. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Birde imzana takıldım Boran. Eflatun bile söylemiş olsa pek bir anlam bütünlüğü yok gibi o cümlede.

Bir ülkede suç var ceza yoksa adalet yok diyebiliriz. Ama suç var diye adalet yok demek adaletsizlik olmaz mı? :p