Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pardus Ekran sürücüsü sorunu

Konu, 'Linux' kısmında ommd tarafından paylaşıldı.

1. ommd

ommd Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Amateur Programmer
    Selam arkadaşlar ben PARDUS 2008 kurdum bilgisayarıma sanal makinede falan değil normal şekilde.Ve Ekran kartı sürücümü yüklemek istiyorum ATI'nin sitesinden indirdim sürücüsünü ama .run uzantılı bir dosya daha önce biraz araştırma yapmışdım ve sanırım sadece pisi paketleri yüklenebiliyor demişlerdi.Peki ben HD 2900 XT'nin sürücüsünü Pardus'a nasıl yükleyebilirim = ?
    Yardım ederseniz sevinirim...Şimdiden teşekkürler

2. Raiden

Raiden self.life.start()

Beğenilen Mesajlar:
    0
    pisi paket yöneticisinden ati-drivers diye yazarsanız zaten pisi paketini görürsünüz işaretleyip yükleyiniz...

Ayrıca masaüstündeki Sistem i açtığınızda sağ alt köşede ekran kartınızla ilgili bilgiler olcaktır. tanıdıysa orda yazmaktadır...

Dipnot:
    Ati sürücülerini otomatik tanıyor. muhtemelen sizinkini de tanıdı fakat farkında değilsiniz.

Ayrıca buraya da tıklayarak bakabilirsiniz

3. deathwish

deathwish Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dipnot eğer monitörünüz 15" veya daha altı ise sürücüler yüklü olsa bile sorunlar yaşanmakta.Normalde 15" ile ulaşılabilecek çözünürlüklere ulaşmak mümkün olmamakta.(Yaklaşık 1 ay öncesinde böyle idi.)

4. ommd

ommd Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Amateur Programmer
    Sağolun

Sağolun teşekkürler.Zaten Pardus Ekran kartımı görmüşdü ama yanında 3B desteği yok yazıyordu.Pisi ile hallettim.Teşekkürler dahada bir çok işlemi var gibi gözüküyor...

SEVGİLER...SAYGILAR