Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Onların içinden, onların hikayesi...

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Ali Sarý tarafından paylaşıldı.

1. Ali Sarý

Ali Sarý Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

2. Rapsodi

Rapsodi Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Unix Sys Admin.
    tek bildigim sey o sesin hic bir zaman birileri tarafindan duyulmayacagi taaki icimizdeki sesi duyup o sese gercekten uyana kadar.:sus:

3. xXx

xXx Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT
    Acıdır...
    Başörtüsünü mitinglerinde bayrak yapıp sallayanların cezalarını onlar çekmekte...

4. Mingitau

Mingitau Misafir

İlginç ki dini anlatamayanların izin verdiği oluşumlar kendilerine karşı durunca haklarında sözde idam kararı veriyorlar ancak onları ayakta tuttuklarını bildiklerinden bişi yapamıyorlar...

Dün gece Star TV de Reha Muhtar ın programını izliyordum.
    Konu Akfırat Beldesi ve Sahte Şeyh...

Bakalım Bld Bşk: Ordudan emekli
    Gene Bakalım Muhtar: O da ordudan emekli

İşte size pırıl pırıl(!) eğitimli iki insan yönetici...
    Ve Oraya belki bilmeden belki istemeye istemeye gitmek zorunda kalmış bir genç kız ve babası anlatılanlar insanı dehşete düşürüyor.
    Birde şu varki gazeteden okudum Bld. Başkanı olacak olan pırıl pırıl(!) zat Kaymakamlığın Mahkeme kararıyla aldığı bu gece kondu çiftliğin yıkım kararının iptali için bir üst mahkemeye başvrmuş.
    Orada anladığım kadarıyla islami denen bir kesimden bir yazar bu olay sosyolojik ve gerçektende öyle...
    Ama bu halkı aydınlatmak için hiç bir şey yapmamış siyasilerin kendilerine sağladıkları menfaatleri cukkalamış bir çok sözüm ona Okumuş kişi bu kötü durumun şokunu yaşayan baba ve kıza haykırıyor:
    "Burası dağ başı mı? Böyle şey olur mu?Güneydoğuda PKK yı en küçük delikten bile çıkaran devlet var niye yetkili mercilere başvurmadınız?"
    Ve ben de diyorum ki:
    "Evet burası Dağ Başı! Burası sizin pınarlarını kurutup çöle ve dağa çevirdiğiniz dağın başı....
    Hangi Mercii beyefendi o mercii lerde sizin gibi insanlarla dolu sözüm ona okumuş sözüm ona pırıl pırıl RANT için herşeyini satacak nitelikte insanlar..."

Ve sonunda insanların en doğal hakkını işkenceye dönüştürüyorlar.Hepsi RANT için, bir kısımı RANT için bunları sömürü malzemesi haline, bayrak haline getiriyor, bir kısmıda RANT için bunlara karşı duruyor...
    Ve Çevik Bir in sözleri(Mealen) 28 Şubat ta Medyanın Gazına geldik....