Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

müşteri memnuniyeti - işnet

Konu, 'Konu Dışı' kısmında RaiST tarafından paylaşıldı.

1. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    gerçekten tavsiye ediyorum:

son 1 aydır durmadan hattan düşmekteydim.. bağlanıyor düşüyor bağlanıyor düşüyordum. işnete 15 gün önce bir mail attım ve ilgileneceklerini söylediler. bugün telden arayıp sorunu incelediklerini söylediler ve yardım ettiler. adamlarla yaklaşık 30 dakika normal telden konustuk.
    evdeki balantida sorun oldugunu soledim. aksam aradilar. evimde ikinci bir hattımın olmadıgını soyledigimde ise cep numarami alip aradilar ve balanti sorunu cozuldukten sonra 10 dakika cep telimle hatta kalıp baglantimi kontrol ettiler.
    gerçekten çok ama çok memnunum!
    işte müşteri memnuniyeti..

2. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    O değilde,

Adamlara konudan anladığınıda anlatamıyorsun.Adama diyorum ki bilgisayarımda sorun yok konfigrasyonum falan tamam size sorun var?

Adam bana " Lütfen ağ ayarlarına girin" "Kablomodeminizin ışığı sürekli yanıyomu" Garip Garip sorular deli ediyolar adamı

3. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    ya orası dogru: bende bıraktım ve normal bir usermodda dinledim arkadasi :)

4. redial

redial Misafir

5. xXx

xXx Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT
    Hazır konu açılmışken 1-2 hafta önceydi bir komşum vestelden paket satın almış her nasılsa e-posta şifresini kaybetmiş neyse sitesinden bakalım dedik hatırlatma için seçenek yok. ves+s.online birleştiği için site toz duman :) zar zor bir telefon numarası bulduk o da s.online numarası, aradık 5 dk. aktarmalar sonra gene zar zor birini bulduk o başkasına gönderdi oteki başkasına derken 45dk 1 saat uğraştık olmadı ve sonunda pes ettik. En son çare komsuya beles bir e-posta hesabı açıp destek bölümüne (oda s.onlinenin ves.adresi uçmuş) posta attım sonrası ne oldu bilmiyorum araya bayram girdi.

İşte size canım Türkiyem'den bir örnek :rolleyes:

6. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    :) işnet rulz

7. redial

redial Misafir

:)
    Superonline'in telefon destek hatti gercekten her turlu sovguyu, assagilamayi ve elestirriyi hakediyor...
    Gecenlerde yanlislikla kapattiklari bir hesabi aktive etmek icin tam 25 dakika telefonda bekledim...
    Sonra kapattim tekrar aradim bu sefer 10 dk bekledim...
    Sonra o sesli yanit sisteminde "superonline paketi almak istiyorsaniz bilmem kacva basin" gibi bisiy var, ona bastim, 1 dk icinde musteri emsilcisine baglandim...
    Ama onlar bana yardimci olamayacaklarini soyleyip ilgili arkadaslarina aktardilar, 5. dk nin sonun da yine kapttim...
    Sonra bir kac kez daha denedim...

Sonuc ayni... Eger yeni paket alacaksaniz (yani soguslenecek paraniz varsa)1 dakika icinde size temsilci bulunuyor, ama elinizdeki paket ile ilgili bir is yapacaksaniz bekleyeceksiniz... (cunku sizden yolacaklarini yolmuslar)

Bu arada, ayni denemeyi ayni gruba bagli turkcellin sesli yanit sisteminde de yaptim, sonuc ayni...

Ayi gruba bagli bir de banka var...
    Bu bankanin sesli yanit sisteminde ise boyle bir sorun yok, hemen size bakaak birileri bulunuyor :)
    Biraz dusununce bunun nedenide bulunuyor, amac size hizmet etmek, ya da sizin memnuniyetiniz degil, amac, sizi o sisteme alistirip, yavas yavas subelerin yukunden kurtulmak...

Bir firmanin karlilik hesabi yapmasi kadar dogal olan diger bir sey de, musterinin memnuniyetinin pesinden kosmasi...

Arz eden taraf olan Firmalarin ise, burada dikkat etmesi gereken taraf oldugu ortada, zira ben salak yerine koyuldugumu anlarsam, baska arz eden bulabilirim, ama gun gelir. onlar benim arz bulabildigim kadar kolay taleb bulamayabilirler...

En basit ornegi, bu topici okuyan ve okuyacak olanlarin kafasinda bir seyler sekillendi,
    peki kim kazandi ? isnet ve biz (musteri, talep eden)
    kaybeden?

8. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    ewt bir tarafta siz hizmet hattını ararken bir tarafta ise isnet musterisini arıyor ve balantisi kontrol etmesi icin cep telefonu hhattında 10 dakika bekliyor..

isnet bircok abone kazandi galiba :)

9. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Binde birde olsa oluyor böyle şeyler, gerçi bende superonlineden memnundum zamanında adamlara ne kadar bağırırsam bağırayım kibarlıklarını kaybetmiyorlardı :)