Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Musikişinas gençler Dikkat!

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında con_simit tarafından paylaşıldı.

1. con_simit

con_simit Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    0. Selam

1. Biraz önce posta kutuma "Full albüm mp3" başlıklı bir meşaz düştü.

1.1. Fakir müzik dinlemez, yalnızca yolculuk esnasında arabada dinler ve arabadaki kasedi de iki yılda bir değiştirir.
    1.2. Biraderinin torpidoya koyduğu kaset sayesinde (büyük bir devrimci atılım yaparak) iki yıl geleneğini bozup, altı ay önceden kasedi değiştirip, Alansonoğullarında Mazhar Bey'in son albümünü dinlemiş ve ziyadesiyle memnun kalmıştır.
    1.3. "Hadi şunun mp3'lerini indirelim" diyerek tuzağa düşeyazan fakir, "mp3 downloader" diye takdim edilen program müsveddesinin sözleşme metnini okuyunca uyanmış, bu işlere hiç bulaşmaması gerektiğini bir kez daha idrak etmiştir. Metin şöyle:

You must read, understand and agree to the following terms before using this service. This service is only available to users of at least 18 years of age, and you must pay the phone bill associated with this computer's modem, or have permission from the bill payer. We will reconnect you modem to either a domestic or an international premium rate number. You understand that all information, data, text, software, music, sound, photographs, graphics, video, messages or other materials ('Content'), whether publicly posted or privately transmitted, are the sole responsibility of the person from which such Content originated. The billing company is not responsible for any material you may view using this service. The billing company does not control the Content posted via the Service and, as such, does not guarantee the accuracy, integrity or quality of such Content. You understand that by using the Service, you may be exposed to Content that is offensive, indecent or objectionable. Under no circumstances will the billing company owner be liable in any way for any content. WARNING: By using this software, YOU WILL ONLY BE CHARGED ON A MINUTE BY MINUTE BASIS ON YOUR PHONE BILL. Your phone bill will reflect charges to the terminating point - whether a domestic premium billing platform or an international long distance - on a per minute basis for the cost of the call. Once connected, your computer modem will not terminate this international long distance or domestic premium billing telephone connection unless and until: You terminate the connection by selecting the modem symbol, located on the lower right side of the Windows 95/98/NT task bar, and click on the DISCONNECT button, or you stay connected for longer than thirty (30) minutes, or you click on the DISCONNECT button on the dialler dialogue box.

1.4. Site adresi de şu:http://www.mp3sa.com

1.5. Aman dikkat!

2. Yazdıktan sonra aklıma geldi: Benim bu işlerle ilgim olmadığı için bilmiyor olabilirim, belki bunlar çok bilinen şeylerdir. Ama komik duruma düşerim diye korkmaz fakir, ahaliyi uyarmak için bunu da göze alır.

3. Kolay gelsin.

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    en azından okumuş olman çok güzel ben bile onun cezasını çok çektim kendi abim benim makinamdan 5 şarkı indirmiş bide bana kızdı çabucak iniyor sen indirmiyorsun diye bir sonraki ay faturasında hemen belli oldu çabucak inmiyor çabucak gir.......

neyse...

benim bildiğim bi iki yer var mp3 için buraları dene

www.mp3yukle.com

www.istanbulmp3.com

3. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    linux.muzikalite.net süper bir arşiv.yalnız üyelik ve download için foruma mesaj yazma,reklamlara tıklama biraz sıkıyor.siz üye olup birkaç download kredisi alın ve o kredi ile yüzlerce şarkıyı indirin.aynı anda max. 3 downloada izin veriyor server.

indirecek şarkıyı seçin, açılan popupta kaynağa bakın ve form un içinde adamlar şarkının tam yolunu parametre ile gönderilyorlar.o kısmı dikkatlice seçip ve kopyalayın.flashgetiniz varsa anında algılar ve size okey demek düşer.böylece krediden harcamadan download yapabilirsiniz.gerçi ben yaklaşık 100 mp3 indirmiştim ve birkaç ay oldu.umarım sorunu düzeltmemişlerdir.:hmmm:

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :D

5. Mingitau

Mingitau Misafir

Aşk Olsun Çocuk Sana isimli şarkının Edip Akbayram tarafından seslendirilmiş halini bulabileceğim bir site varmı ?