Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muharrem Hocam nedir bu durum

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hadi öğrenciler biraz kışkırtıyor tahrik ediyor diyelim ama bir öğretmenede bu yapılmaz ki ustat ben anlamıyorum polisin bu ali kıran baş kesen tutumunu bu hep böyle gelmiş böylemi gidecek polis stresini, sinirini hep halktan mı çıkaracak?:rolleyes:

2. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    Tabii işin aslını bilmiyoruz.Ama şu var Polislerin çoğu maalesef oldukça asabi.Eğitimsizlik ve bu güne kadarki yanlış cesaretlendirmeler de bu gibi durumların sorumlularından.

Sayın İçişleri Bakanı doğru olanı yapıyor.Umarım bu yanlışı yapan en kısa zamanda cezasını çekecektir.

Kendi adıma konuşmam gerekirse birbuçuk yıllık meslek hayatımda (evet yeni sayılırım) pekçok önemli toplumsal olayda bulunmama karşılık kimseye vurmadım.Üzerime taş da geldi küfür de yedim.Ama bunlar beni hiç sinirlendirmedi çünkü her zaman içinde bulunduğum üniformaya halel getirmekten korktum.Sadece armaların her yerinde bulunan Türk Bayrağına benim yüzümden yanlış bir söz gelmesin diye kendimi tuttum.

Şimdi yazıhanedeyim.Toplumsal olaylara katılmıyorum.Evet belki kendimi o hengameden kurtardım ama bir arkadaşımı olsun tutup çekemediğim için,hem onu hem de karşı taraftakini boş bir hırstan alıkoyamadığım için üzgünüm.

Ne diyebilirim bilmiyorum.içinde bulunduğum kurum gurur duyulacak bir yer ama bazı kendini bilmezler yüzünden ben ve benim gibi düşünen pekçok arkadaşım utanç duyuyoruz...

Halk da Hak da affetsin...Hiç olmazssa suçsuzları.

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ustat seni ve senin gibi dusunen polisleri tabiki tenzih ederim ama adalete guvenin ilk basamagi polise guvenmektir. Insaalah dedigin gibi egitimli polis sayisi arttiginda bu olaylarda kendiliginden cözulur.