Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MSN - E-Postalara Windows Live Mail yerine Hotmail üzerinden bakmak

Konu, 'Windows' kısmında kralsin tarafından paylaşıldı.

1. kralsin

kralsin Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar uzun süredir bilgisayar kullanıcısıyım yakınlarımın bilgisayar ile ilgili sorunlarını çözerim ama bunu çözemedim :( terzi kendi söküğünü dikemedi yani..

soruna gelelim...

msn'i açtığımda bir e-posta iletisi aldığımda saatin olduğu yerde bir uyarı geliyor bir e-postanız var.. ona tıkladığımda eskiden hotmail.com internet sitesi açılır postalarıma ie üzerinden bakardım şimdi ise ona tıkladığımda "Windows Live Mail" den bakmak zorunda bırakıyor beni...

yeni ben eskisi gibi... e-postanız var dendiğinde onun üzerine tıkladığımda hotmail.com üzerinden bakmak istiyorum.. nasıl yapabiliriz?

not: ie8 kullanıyorum. eskiden internet seçenekleri/programlardan ayarlanabiliyordu şimdi ise yapamadım.. vista kullanıcısıyım.

teşekkür ederim.

2. Monarch

Monarch Misafir

denetim masası > görev çubuğu ve başlat menüsü > başlat menüsü sekmesinde başlat menüsünü özelleştir > e-posta kısmında outlook vb. farklı bişey seç.

sorun düzelir. Windows live programını yüklerken windows live maili seçtiğin için e-posta kontrol programını varsayılan olarak atamış.

3. kralsin

kralsin Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    3 tane var:

windows mail
    ms office outlook
    windows live mail

explorer seçeneği yok :(

4. Monarch

Monarch Misafir

outlook u seç sorun kalmaz

5. kralsin

kralsin Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    çok sağol.. dediğin gibi outlook u seçtim...
    teşekkür ederim..