Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konuyla alakası yok..

Konu, 'Konu Dışı' kısmında HunTER tarafından paylaşıldı.

1. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Konuyla alakası yok ama bısey farkettım.. Bu forumda hayata benzeyen bıseyler var.. Burdada hayyatta oldugu gıbı olan bıseyler hakkında patırtılar kopartıp hararetlı tartısmalara dalıyoruz.. Kımı zaman bu ugurda hırcınlasıyoruz.. Ve sonra o zamanında cok onemsenen konular gun gelıyor artık cok ta fazla ragbet gormuyor.. Assagılara dogru akıyor yavas yavas.. Ve ustelık gozumuzun onunde ama artık bız artık onu goremıyoruz..

Bı selale gıbı aslında.. Assagı dogru aktıkca sıddetlenıyor hırcınlasıyor kopurukler sacıyor ama tum bunlar sona erdıgınde yanı salalenın dıbınde nehrın akısına karısıyor.. Nehır yatagının egımı -kı buna yasamın akısı da dıyebılırız- ıcınde gerılere dogru yol alıyor.. Oylekı bı sure sonra gorus alanımızdan dısarıya cıkıyor..

Gorus alanımız ılk 50 mesaj ve bız hep en tepeye bakıyoruz :)

Buna salalenın cekıcılıgı sebep oluyor belkıde yada ınsanların "guncel yasadıgı" gercegı.. Ama yınede akan nehrı seyretmek selale yerıne bazen keyıf verıyor ınsana.. Bıseyler akıyor..

Imzama dahıl edebılırım bunu :)

2. redial

redial Misafir

:super:

3. denar

denar Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Home Girl
    evet forumu bi kaç gündür takip ediyorum bi arkadaşın tasiyesiyle ve size katılıyorum...

paylaşım çok güzel bide

redial senin imzan nedense bana aynı arkadaşımın bi sözünü hatıırlattı.....

o derki

insanın bu dünyada kendine yapabileceği iki büyük kötülük vardır....

1-)intihar etmek
    2-)fenerli olmak

4. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    denar hoşgeldin...seni ilk defa farkettim ama klavyem hemen ısındı. yani şu en alttaki satır varya işte o yüzden.fener galiba bu forumdada EZİK kalacak.:D