Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Konu yok ...

Konu, 'PHP' kısmında HunTER tarafından paylaşıldı.

1. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Hızlı bır Php Hosting...

Bana gercekten saglam guvenılır hızlı bır Php Hostıing lazım.. En onemlısı hızlı ve yeterlı bır destegının olması.. Bu durumda yerlı bır fırmayı onerırsenız sevınırım..

Tesekkurler..

Not: Daha once calıstıgımız detar.net bıze oldukca fazla sorun cıkardı. Ozellıkle yavaslıgı ve yetersız destegıyle cıldırtıcı.. Bu yuzden fıyatından daha onemlı olan hızı ve destegı...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ağustos 2002
  2. LoS.ToF

LoS.ToF Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    PHP Developer
    Turkservers sana baya iyi destek ve hizmet verir ama bunun karşılığını alır ve gayet hızlıdır.

www.turkservers.com

www.cbih.com Bu ise sana yeterli olucaktır. Bizim şirketin şu anda çalıştığı yer. Ama sana benim tavsiyem turkserver :) Harbi güzeldir.

3. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    www.taskin.com

Benim önerim www.taskin.com

Destek fiyat ve hiz cok iyi istersen fiyatta yardimcida olabiliriz istedigin özellikleri yaz.

4. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    taskin.com un server'ı LosAngeles'da mıydı? Bandwidth nekadardı ? gibi sorular sorulmadan keşki yazsaydınız.

Ben bi ara ufak bi araştırma yapmıştım bu konuda, özetle taskin.com Access desteği olmasada oldukça iyi. Fiyatlarda makul...

--------
    taskin.com 'un adresi neden Antalyada bi adrese verilmiş? Server varmı türkiyede, nebiliiim açsanıza biraz ....

5. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Server Los Angeleste'da, Almaya'da ve Ukraina'da var.

asp destegi var acces destegi yok, php,perl ve mysql destegi var.

bandwith ve diger konular hakkinda sitede bilgi bulabilirsiniz.
    Bence Turkiye'deki en iyi firmalardan biri.

Sahipleri Alman'ya ve Antalya'da oturuyor 2 ortak, Antalya'dada burolari var ortaklarin biri Antalya'da

6. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    thanx
    :super:

7. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Oncelıkle canakkale de bulunan ufak caplı bır web desıgn fırması oldugumuz belırtıyım.. Henuz proje asamasındakı http://www.radyobogaz.com/main.php adresındekı sıte ıcın istedıgım ozellıkler ozetle soyle:

Sorunsuzluk !
    7/24 hızlı destek
    Php,Mysql,Cgi
    25-50 Mb arası alan
    5-10 arası POP3 mail

Bunlara dahıl dııl ama eger desteklenıyor ve makul bır fıyatta ıse streaming media..

Acıkcası eger fıyat ve hızmet hosumuza gıderse suana kadarkı ve bundan sonrakı tum calısmalarımızı sızın ustunuze gecırebılırız..

Cevaplar ıcın tesekkuler..

8. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Konu dışı olacak ama...
    Çanakkalenin neresindesiniz ? Ben 4 sene orada okudum, 2001 yılına kadar da oradaydım. Hiç web tasarım firmasına rastladığımı hatırlamıyorum, merak ettim şimdi ...

9. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Aslında bız de cok yenıyız rastlamaman cok dogal.. Cunku henuz uc aylık bır gecmısımız var.. Benım ıse gırısımle basladı dıyebılırım kı zaten benı ıse almaktakı amacda buydu.. Bundan once kısılerın yaptıgı ısı kurumsal bır catı altında yapmak.. Gazete Bogaz bunyesı altında.. Yanı bız Gazete Bogazı bunyesınde calısan bır ekıbız dıyebılırım.. ( Yanı ben ve musterı temsılcımız )

Sımdılık cok fazla bır referansımız olmasada varolanları kotu bı sıte olan www.bogaz17.com altında gorebılırsın.. Tabı oncelıklı amacımız www.bogaz17.com u www.radyobogaz.com/main.php ıle degıstırmek kı forumda actıgım bı cok baslıgın nedenıde bu..

Kendımden bahsetmem gerekırse bende buralı degılım.. Istanbuldan yola cıkıp Edırnede okurken bırden kendımı Canakkalede calısan evlı bır erkek olarak buldum.. Zaten tek ıstedıgımde tekrar ıstanbula donmek ve o pıyasa ıcınde yenıden yeralmak.. Bu yuzden bu ıs benım ıcın korelmemek adına cok onemlı..

Sımdılık bu kadar.. Eger bı gun canakkaleye ısınız duserse Gazete Bogaza beklerım :)

10. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Konuyu ben www.taskin.com daki arkadaslara iletip en kısa zamanda size bildiririm kardeş.