Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kimse mesajımı okumamış sadece cevaplamış

Konu, 'Konu Dışı' kısmında yemre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    arkadaşlar çam ağaçlarını bilirmisiniz başlığıyla yazdığım mesajı sanırım kimse okumadan cevaplamış yada ben eskisi gibi yazamıyorum....

neyse sorun değil sonuç olarak bu benim 300. mesajım ...

forum 7000 mesajı geçti 1000 konuya yaklaştı üye sayısı ve beni sevindiren aktif üye sayısı arttı ve artmaya devam ediyor....

birilerine yardım etmeye çalıştım hep .... çok sefer hep boş boş mesajlar yazdım... bi kaç kez yararlı olacağına inandığım konulara da yazmadım değil....

neyse uzatmaya gerek yok

çam ağaçlarıyla ilgili konuda da yazdığım gibi yeni yapraklar gelince eskiler dökülür....

kendimle ilgili sorunlarımdan dolayı iletişim ve işim dışında internet kullanmama kararı aldım....

bu sebepten dolayı üzülerek sizlere veda ediyorum....

avatarımın yerine bir kuru kafa koymuştum beni herkes kötü hatırlasın diye ama vazgeçtim şimdi ufak bir portre koyuyorum....

sevgilerimle....

hepinizi çok seviyorum

2. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merak etme, ilk yazdigin mesajdan beri ne demek istedigin anlasiliyor ama neden boyle yapiyorsun? Yanlis dusunuyorsun...

:(

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ya anlamıyorum bu sonbahar melankoli mevsimimi, neden herkes bir şeyleri bırakma ihtiyacı duyuyor, ne çabuk yaşlandığını sanıyor herkes?

Olmaz öyle şey yemrem 300 mesaj yazdın çoğunu ben biliyorum yardımcı olmak amacı ile yazdın ceviz.net in kurulduğundan beri olmasada yeni oluşumun başından beri bizlerle idin. Şimdi ne zaman girebilirsen o zaman faydalı olmaya devam edersin ok.

Ben bütün arkadaşlar söyledim. Sizden site ya da forum konusunda yardım istemiyorum, sizdeki bilgilerin tümünü istiyorum, sizden faydalanmak faydalanılmasını sağlamak istiyorum ve hepinizle daha çook işimiz var.

Sevgiyle...

4. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Emre yapma lütfen...
    Sorun nedir tam anlayamadım ama hissettiğim şey galiba,sanırım sitede bi şeylerin değişmesi gerekiyor.

Eğer birilerinin gitmesi gerekiyorsa,mesela ben gideyim hepinizin yerine,ama lütfen yapma böyle...

5. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    emre sebebini tam olarak söylesen iyi olurdu.yani ben mesajı pek anlayamadım.tam yeni bir dönem başlamışken...

6. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    burada yazıyor lütfen kimse kendinde bişiyler aramasın çok fazla sorunum var ve bunlarla boğuşmam gerekiyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.