Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KiM SİLiYOR :((???

Konu, 'İlanlar' kısmında kaþif tarafından paylaşıldı.

1. kaþif

kaþif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ya kardeşim o kadar yazdım buraya,,,

Acaba yazdığım yazı site yöneticilerini kızdır dımı? Tamamda bu yazıyı DB dosyasından düzeltip senin bu yazını sildik diye bana haber etseydiniz olmazmıydı?

Madem hoşunuza gitmedi konuyu kapatırdınız... Kötü oldu gerçekten üzüldüm!!! :(

Belkide yazı eklenmemiştir bile siteye ön yargılarımdan uzak bir daha ekleyeyim bakalım...

---------------------------
    Küçük bilişimciler mutlaka okuyun !!!

http://www12.brinkster.com/kasifbaba/kasiften.htm
    ---------------------------------

Hadi bakalım inşallah sorun bendedir. Site yöneticilerinin bu işte parmağı yoktur..

Sevgiler & Saygılar

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Kesinlikle oldugunu sanmiyorum sevgili Kasif, silinmisse bile mutlaka yanlislikla olmustur, cok uc konular disinda (siyaset, din, cinsellik, hakaret, kufur) konu silme olayimiz yoktur.

Ama yanlislikla 2-3 kere mesaj silindigini biliyorum hatta birini ben silmistim 3 sayfalik bir konuydu yazik oldu :)

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Verdigin linkteki yazilan tarif bana eskiden tanidigim birini hatirlatti :p

4. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Selamlar..
    Yahu hata bende.. Özür dilerim,ben sildim ama bi kaza oldu..
    Yani baktım pek çok forumda var,sadece birisi kalsın diğerlerini sileyim dedim - ki doğrusu da buydu - ama yanlışlıkla hepsini silmişim...

Özür dilerim gerçekten,tekrar eklemene sevindim..

5. kaþif

kaþif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :p Pekala, ben sizi affediyorum; siz de beni affedersiniz!!

Yazı amacına ulaşsın yeter!
    Zaten bunun için tüm forumlara eklemiştim ve millet bulduğu yerde okusun diye siz yöneticilerime not düşmüştüm!! Ziyanı yok!

Ayrılmadan önce yazıyı okuyan arkadaşlarımın bana geri bildirim vermelerini rica ederim.. Hani olurya kimilerinin aklına takılanlar olabilir..

-------------------------
    Sevgili yöneticilerim; bu forumda neden otamatik tanı yok?Siteye her girişimde şifre girmektense otamatik login olmak daha iyi bence.(?) :hmmm: İkincisi forumun bağlıyken renkleri kahverengi ton alıyorr.İlginç.
    -------------------------

Sevgiler & Saygılar

6. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    otomatik tanı var. evdeki makınamda kullnıorum

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Otomatik tani ayarini forum ayarlarim kismindan yapabilirsin kasif, baglandiginda haki tonun gelmesinide ayni yerden ya da ana sayfada en altta skin secme bolumunden ayarlayabilirsin.

8. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    birtanede ben silmistim:)

9. terstokat

terstokat Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Profisyonel Serseri. Tipim de musayıt!
    Bu yazıya kim inanır ki. Nasıl yani annesini babasini dinlemeyen genç BT'ciler nette okuukları bır faldan tövbe edip Peki alan öğrenci mi olacaklar ?

10. kaþif

kaþif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İnsanlar inandıklarıyla yaşarlar. Bu yazı bir fal değildir.İçimizde yaşayan senin benim gibi insanların belirli çizgilerde yazılmış tasviridir. O kadar olumlu tepki aldım; sen neden böyle söyledin anlamadım. :rolleyes: Yoksa senin içindeki kıpırdanma bitmiş; hayat anlamsızlaşmış mı? Yada bir çıkış arıyorsunda kendini inandıracak daha somut şeyler mi istiyorsun?

Genelden özele indirgemeyi insanlar çok güzel yapıyorlar.. Söylediklerine göre bu yazı kimilerine yeni bir umut vermiş hayata dair.. Gerçek(hayatla)le BT arasındaki o ince gizgide gidip gelenler daha iyi anlıyor bu yazıyı. Ama senin yaşantını bilmediğim için kesin bişey diyemiyeceğim...

Hem bu arada tövbe edenler, biraz da gayet ederlerse başarıya ulaşacaklardır.. Bunu yapan o kadar insan tanıyorum ki!
    Ve zamanının %60 'ını bilgisayar başında geçiripte bu alışkanlığı bırakmanın kendilerine neler kazandıracağını arayıp bulanlar...!!

Bilemem artık!!!

Sevgiler

11. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    yazıdan alıntı

"BU SESE KULAK VERİN… Hayatınızda belki her şeyden çok sevdiğiniz bilgisayarınızın başından kalkmak istemeyeceksiniz ama iş işten geçmeden….

O makineyi derhal kapatın! Artık hayatınız için çabalayın…Bilmek iyi bir şeydir ama sizin yapacağınız siteden internet ’te binlercesi var.. Bunu yapabilirsiniz ama ; eğer hayatınıza mal olduğunu bile bile asla .. Sörf yaparak belki de çok şey öğreneceksiniz ama hayatınıza mal oluyorsa öğrenmeyin! Program yazarak bir yerlere gelebilirsiniz ama Türkiye ‘de üniversitesiz ekmek vermiyorlar..Oyun oynayarak stres atabilirsiniz ama atari bebekleri gibi hayatınızı oyun oynayarak sürdüremezsiniz… Daha daha neler… Film izlemek, grafikle uğraşmak ( 3d max , PhotoShop, Jasc PaintShop Pro ).
    "

been iste o sese kulak vermedım!
    universitede okuyorum imkanım olsa hemen birakirim..
    ve allahin izniyle birgun bu adaletsiz serefsiz duzen icinde birseyler yapabilecegime inanıyorum..

kasif: sadece yazi icin soluyorum. herhangi bir icin algılamayın laflarımı

12. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    "Bilmek iyi bir şeydir ama sizin yapacağınız siteden internet ’te binlercesi var.."

"Tek yol var.. Üniversite .. En eski uygarlıklardan buyana gelen Matematik, Geometri, Fizik, Coğrafya, Tarih… öğrenerek kedinize ve ailenize faydalı olabilirsiniz"

Bunlardan yeteri kadar yokmu? Okula tarihci olmus KENDI TARİHİNİ BİLMEYENLERDEN?

bu sistem bolemi devam etcek?

sadece hayatını kurtarmakla para kazanmakla?

kimse niye cıkmıyor deissin bu sistem demiyor.
    herkes niye sadece kendı hayatını dusunuyor?

kimse niye vatana millete gercekten "faydalı" olmak istemiyor?

ewt cunki biz dangalak bilgisayarcılar , lackalasmıs diger meslekler yerıne kendımızı bir sekilde dunyaya duyurabilcegimiz bir meslek sectik. iste o yuzden dangalagiz...

13. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    @raist
    katılılmak bir yana, alkışlıyorum seni :super:

:aglama:

:)