Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

JS ile Winamp Playlist (Lokal)

Konu, 'Javascript' kısmında fixman tarafından paylaşıldı.

1. fixman

fixman Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şu an başka bir şehirde okuyan genç arkadaşlarımdan birinin bilgisayarını kurcalarken kişisel çaba ürünü olduğu ilk bakışta anlaşılabilecek scriptlerle karşılaştım. Bunlardan en ilginci ActiveX denetimini kullanan bir JavaScript. Aslında bir JScript&JavaScript kırması...
    Arkadaşıma bir mail göndererek bu kodları paylaşması gerektiğini anlattım; o da beni kırmayarak dosyaları webde yayınlayabileceğimi söyledi. Çabasını ciddiye alarak bir info dosyası hazırladım :

http://www21.brinkster.com/kemalersin/deneme/plo[0.1a]_info[1].htm

Bu dosyaya bir de FKL ekledim... "FixMan Kamu Lisansı" (ehi ehi)
    :D

Sanırım bu scripttin yaptığı işe benzer bir şey daha önce başka bir programcı arkadaş tarafından PHP formatlı bir script olarak hazırlanmıştı. Ya da ben öyle hatırlıyorum?

Programcığın dikkatimi çeken ilk özelliği kodlamanın çok basit olması ve azcık JavaScript ve html bilgisine sahip olan bir insanın kolaylıkla anlayabileceği&hazırlayabileceği türden bir otomasyon scripti özelliğini taşıması...

Bir inceleyin derim!

Not : Info belgesine eklenmeyen ya da gözden kaçan bir ayrıntı : Script lokal eklentileri kullandığı için sunucu üzerinde çalıştırıldığında sorun yaratabiliyor...

Sevgiler!!!

2. fixman

fixman Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Altta kalmayalım abiii...