Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Java alert sorunu?

Konu, 'PHP' kısmında sorma tarafından paylaşıldı.

1. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar java alert diye açtıgım başlık altında bi kaç sorum olacak.Benim kullandıgım portal wbb portal sistemi.www.wbbmods.com.Yanlız sistemde büyük bir acık söz konusu.Mesela ziyaretci geliyor forumda java alert kullanarak wın popup da ilginç mesajlar yazıyor.Ve bu pencere mesajı silene kadar kapanmıyor.aYRICA mesajın başlık kısmında her hangi bir gif kulanıyor banner buyuklugundeki gif sitenin şeklini şemalini değiştiriyor.Bu java alert ve mesajların konusuna gif konmasını nasıl engelleyeblirim.Ayrıca forum sayfalarına girildimi küçük ayrı bır pencere acılyor.Sisteminizde büyük bir acık söz konusu diye .
    teşekkurler.

2. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Selamlar...
    Sanırım sorunu ancak bahsettiğin portalı kullanan birileri cevaplayabilir. Ben pek anlamadım açıkcası...
    Zaten bahsettiğin yazılımı da ilk defa görmüş ve duymuş oldum. Peki verdiğin linkte bir forum var oraya neden sormadın ? Eğer sorun ingilizce ise senin için ben sorayım istersen oraya

Kolay gelsin.

3. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Teşekkür ederim.Eger ilgilenirseniz sevinirim.Çünkü büyük bir acık söz konusu.Ben tekrar bi r daha anlatayım.Forum daki yeni konulara başlık açıldımı.Konunun başlıgına gif banner türü geniş boyutlu resimler yerleştirilebiliyor.ikincisi ise java alert de kullanılabılıyor.admin panelınden bunları engeledim ama yinede bişey fayda etmiyor.Ayrıca yıne java yada html ile script kulanarak kişi istediği mesajı baska bir pencerede acabılıyor.Foruma her ğirişimde bu mesaj çıkıyor.işte sistemde buyk bir acık sozkonusu diye.mesela bulletinde oyle bir sorun yok sanırım.

4. redial

redial Misafir

Sorun, ziyaretciden gelen form verilerinin dogru ayristirlmamasindan kaynaklaniyor...

Diger bir degisle, form dan gelen html vs taglari oldugu gibi kabul ediliyor, bu durumda php kodlari bile denenebilir...

Aslinda cozum, bir kac satir, fakat, bunu atlayan adamlarin dagittigi yazilimi kullanmak pek akillica gelmiyor bana...

Benim sana onerim, baska bir portal yazilimina gecmen...

Cunku bunu yamasak, eminim baska aciklar cikacak...

5. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kurulu bır system peki bunu onlemenın yolu yokmu?

6. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ilgili dosyaları buraya gondersdem ilgilenen arkadaş olurmu acaba?

7. redial

redial Misafir

himmm...
    url veremezmisin?
    olayi yerinde inceleyiversek?

8. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  9. redial

redial Misafir

O en tepedeki mesaj ne oyle?

lame islerle ugrasacaksaniz, bizim vaktimiz almayin lutfen...

(Bu arada orada gecen defence deface demek mi oluyor acaba?)

Ne alakan var senin bu hekirpovir ilen felan?

10. sorma

sorma Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yanlış anladınız galiba bahsettiğim acıtkan yararlananlar hackerpower işte.Sitenin bu hale gelmesine neden oldular bunları nasıl engellerim?Benim bi alakam yok.