Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlkokul öğretmenini hatırlayan var mı?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İlkokul öğretmenini hatırlayan var mı? Gerçi bizde 3 öğretmen değişti biri biraz dayakçıydı (Ahmet Tamer :)) ama genede hepsini saygıyla hatırlarım birden aklıma geldi. Mustafa Öztürk'üde hatırlıyorum ama 3.sü kısa bir dönm gelmişti bir bayandı ama ismini unuttum :( Hey gidi günler heyyyy...

2. Mingitau

Mingitau Misafir

Hatırlıyorum 2 tane vardı. İlk iki sınıfta geleni bir daha hiç görmedim. Ama diğerini neredeyse

Hz. O1 O2 O3 L1 L2 ve L^te gördüm benim devam ettiğim dersanede çalışmaya başlamıştı biz mezun olduktan sonra... :D

3. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    ilk 4 yıl fatma keskinöz dü.5. sınıfta doğum izni alıp gitti.yerine gelen 4. öğretmende okuldan kaçınca hamile olarak tekrar geldi ve doğumdan 15 gün öncesine kadar devam etti.çok büyük fedakarlık yapmıştı çook.

4. gardiyan

gardiyan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik bitmez...
    ben hatırlıyorum benim tek ögretmenim oldu ilkokulda oda FATMA USTA idi.HER ŞEY İÇİN SAĞOL ÖĞRETMENİM :)

5. BoraN

BoraN .

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    Ögrenci
    Benim ogretmenimin adi Nadide Tarak idi.

Pek fazla dayakci degildi. Sadece sira sopasina cekerdi. :p Herkesin avucuna cetvel ile bir kez vururdu. Tabi yine de bizi durdurmaya yetmezdi... :)

Hersey icin tesekkurler ogretmenim...

Saniyorum kendisi su anda Çanakkale'de olacak. En azindan ilerisi icin planlari bu yondeydi. Belki de emekli olmustur simdi. Taniyaniniz yada goreniniz varsa selamlarimi soylesin rastladigi yerde...

6. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    nizamettin bahadır dı benim ilk okul hocam

428 nolu öğrenci idim.....

nizamettin hocam bizim eve 3-4 dakikalık mesafede durduğu için haftada bir giderim ziyaretine....

ayrıca ortaokulda numaram 343
    lisede (1) 251
    üniversitede de 99151843 tü

7. denar

denar Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Home Girl
    benim hocamın adı ayla kurt tu....

çok güzel ve alımlı bi bayandı....

çok severdik onu..........

8. BERK

BERK Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ----
    ne adlarını ne simlarını hatırlıyorum ....

Yok yok birisini Hatılatım Ali Çıtak dı galiba adı, hafif şişmanca bir adamdı sevememiştim kendisini bit türlü ama bizi bırakıp gidincede ağlamıştım (niye?). bir de Mehmet ... vardı galiba ama onun da sadece ilk ismi aklımda, bir de bayan hocam vardıgaliba, bir tane daha vardı sanrım ama o bir muamma şimdi? kimdi acaba? belki o dabu formu okuyordur? kim bilir? (yani O'ndan başka kim bilir?)

yok, hatırlamıyorum dedim ama bayağı bir hatırlıyor muşum galiba?

Ya onlardan beni hatırlayan var mıdır? sanmam!
    Ya ben öğretmen olunca beni hatırlayacaklar mu yıllar sonra? Sanamam!
    Ya ben bir öğrencimi hatırlayacak mıyım? Gene Sanmam!

9. spider

spider Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Long time ago.

10. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Ben hatırlıyorum dogrusu.. Ama nedense sadece soyadını.. TANRIVERDİ.. Hatta oturdukları apartmanın adıda buydu.. Ama ozaman bı anlam verememıstım.. Cok sanslılar soyadlarıyla aynı ada sahıp bı apartmanda oturuyorlar demıstım.. Sımdı dusunuyorumda belkı apartman onlara aıttı.. Yanı ona ve kocasına..

Herneyse bızımkısı bıraz nasıl desem sosyetık bıseydı.. Bılırsınız ıste kıbarlıktan kırılan ıncenıklı duyarlı bır hanfendı.. Ama nedense resım yarısmasında 1. lık aldıgımda benı sınıf sınıf dolastırıp bakın bu benım ogrencım resım yarısmasında bırıncı oldu dıye egosunu tatmın etmıstı.. Tabı bunuda sımdı anlıyorum.. Ozaman benı nekadar cok sevıyor dıye dusunmustum..

Aslında o gunlerden gerıye kalanlar arasında en uyuz oldugum sey yerlı malı haftasında getırılen yıyeceklerın en ıyılerını kapıp ogretmenler odasına kapanmasıydı.. Gercı butun ogretmenler boyle yapardı ama ben ogunde bugun oldugum gıbı uyuz olurdum bu duruma..

Bı kere dayagınıda yemıstım sanırım.. Bı problemı cozmem gerekıyordu.. Hanı su sız 12 yasında iken ve kardesınız sızın yasınızın 2 katının 4 de bolmunun ıkı eksı ıse kardesınız kac yasında olur turuden bıseydı.. Dusunmeden 3 demıstım.. Cunku kardesım 3 yasındaydı.. Bu gerekceyı gosterdıgımde dayagı yemıstım.. Nedenını ogunde bugunde anlıyorum.. Ogretmenlerın ukelalıga tahammulu yoktu..

Onu dusundugumde ılk aklıma gelen burnundakı o acayıp yumruydu.. Hıc bıseye benzetemıyodum o yumruyu.. Yamuk yumuk bıcımsız cırkın bıseydı.. Ama cesaret edıpte bı turlu soramamıstım onun ne oldugunu.. Cunku guzel oldugunu dusunurdu hep.. En azından sınıfımızdakı kızlar ona hep ne kadar guzel oldugunu soylerdı.. Tabı onların annelerıde... Nedenını tahmın edersınız artık..

Neyse bu boyle uzar gıder ama ben daha fazlasını hatırlamak ıstemıyorum dogrusu.. Cunku zavallı ve kısa boylu bı cocuktum ozamanlar.. Futbol oynadıgımda yanaklarım pancar gıbı kızarırdı.. Hem asık oldugum kızda yuz vermemıstı bana.. Neyse eskı gunler ıste.. Ne dıyoduk enson :)

11. sokrates

sokrates Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programmer
    Ruşit Öztürk çok insalcıl bir hocaydı çok severdik onu oda bizi severdi , eşantiyon sıgara verirdi babam okula her gittiğinde ona,benide hep pekiyi ile geçirirdi ,acaba sıgaralardan dolayımı pekiyi ile geçiriyordu beni diye düşünüyom bazen:)

12. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    hiç unuturmu insan Mustafa Kaya idi bizim öğretmenimizde ellerinden öperim bugün görsem :)

13. Can

Can Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ögretmenleri hic sevmem

14. Can

Can Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu arada konuyla alakasiz ama biri avatarimin kenarina cizgi cekmis her kimse ellerine saglik hos olmus:super:

15. BERK

BERK Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ----
    Şahinden başka kim olabilirki,

Saten Vbulletin'in yeni versiyonlarında Avatarın borderi yoksa kendi otamatik border ekliyecekmiş :p

16. Miroglu

Miroglu Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Özel bir nedeni var mı sevgili kardeşim? Yoksa insanlara olan sevginle mi paralel.Ha sırf merak ettğimden sordum!

Benim ilkokul öğretmenim Perihan Albuz isimli çok değerli bir insandı.İlkokul öğretmenleri hiç bir zaman unutulmuyor nedense...Allah hepsinden razı olsun...

17. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oğrenci
    Hatırlamak ne kelime gecen yıl ogretmenimi yeni calistigi okulda arkadaslarımla gormeye gitmistim. Zaman ne cabuk gecmis ben buyuyup genc bir delinkanlı olmusum hocamda bayagı yaslanmıs ama yinede bizi hatırlamasına cok sevindim onca zamandan sonra. Arada bir gecmise donup bakmak insanın icini bir garip ediyor.

:aglama:

18. Can

Can Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ogretmenleri hic sevmem yazdigimda kendi ogretmenlerimi kast etmistim yanlis bir sekilde yazmis olabilirim ozur dilerim. Tabiki nedeni var hicbir ogretmenimi sevmemisimdir cunku okulu hicbir zaman sevmemisimdir ve sinifin yaramazlarindan oldugum icin onlarda beni pek sevmezdi;)

Ayrica avtarimi duzenledigi icin Sahine tesekur ederim:tamams:

19. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben yapmıyorum ki forum artık kendi kendine yapıyor bakıyor resim transparan değilse otomatik ekliyor :D

Aslında gardiyanın avatarada yapacakti ama böyle daha hoş durduğuna inandı sanırım "forum". :p

20. Highlander

Highlander Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Nilay Taşkıran çok ama çok sevimli dünya tatlısı bir öğretmendi. Canım öğretmenim benim :)