Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iktibas.net 2. geleneksel bahar yarışması

Konu, 'Konu Dışı' kısmında mustafa tarafından paylaşıldı.

 1. mustafa

  mustafa Daimi Üye

  Kayıt:
  17 Ocak 2003
  Mesajlar:
  962
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Meslek:
  web programlama
  Şehir:
  istanbul
  Çok yakın zamanda, "iktibas.net 2. geleneksel bahar yarışması" nı düzenlemeyi düşünüyoruz. bize yarışma hediyeleri temin edecek sponsor firmalar lâzım. sponsorluk yapabilecek tanıdığı olan ve bu konuda bize yardımcı olabilecek bütün forum ahâlisine şimdiden teşekkür ediyoruz. detay aşağıda.

  Geçen yıl birincisini düzenlediğimiz ve çok ilgi gören geleneksel bahar yarışmamızın, yoğun istek üzerine bu yıl da ikincisini düzenliyoruz. Yarışmamıza, sayıları 8000’e yaklaşan Hobaa!ID sâhiplerinden isteyenler katılabilecek. Sitemizde yayınlanan metinler içinden gizli kelimeleri bularak veyâ polisiye hikâyemizde sorduğumuz soruyu cevaplandırarak puan kazanılabilecek olan yarışmamızda, en çok puanı toplayan birinci seçilecek. Ve bu puana göre derecelendirme yapılacak. Yarışmaya, yarışmacılara hediye vermek sûretiyle isteyen firmalar sponsor olabilecekler. Yarışmayla ilgili alanlarda geniş çaplı reklâmları gösterilecek bu sponsorların tek mesûliyetleri, yarışma netîcesinde derece yapan kimselere verilecek hediyeleri temin etmek olacak. Temin ettikleri hediyenin finansal büyüklüğüne göre de sponsorluk dereceleri değişecek. Yine bu sponsorluk derecelerine göre, sponsorluk îcâbı yapılan reklâm hâricinde İ K T İ B A S (ve Kalite 100) reklâm alanlarında anlaşılan adetlerde bedâva reklâm gösterim hakları olacak. (Banner reklâm piyasasındaki en âdil yöntem olan gösterim adedi ile reklâm satışı kullanılacak. Bu yöntemde reklâm bannerının reklâm alanında ne kadar durduğu değil, kaç kişi tarafından görüldüğü ölçü alınır.) Bu şekilde kuvvetli bir tanıtım imkânı sunulmuş olacak.

  Hobaa! Yayıncılık
   
 2. Ömer

  Ömer Daimi Üye

  Kayıt:
  23 Temmuz 2002
  Mesajlar:
  1,241
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Şehir:
  Ankara
  Selam Mustafa bu yarışmada size sponsor olabilirim mesela bu hafta kurduğumuz web serverden (Linux server Ankarada bir isp ye kurduk) ilk 3 girenlere hosting verebilirim isteğe göre bu nt hostta olabilir birinciyede +1 tane domain verebilirim ve bu bilişim le ilgili olacak bir yarışmaysa ilk 3 yine 1 er tane de php veya asp kitabı verebilirim (kitaplar sıfır ha :) ) sen şu konuyu aslında bana biraz daha aç hatta yazmak buraya yazamayacağın şeyler varsa mail at bişiler yapalım ok hatta ve hatta internet paketide olabilir bu iyi günler.
  Hayırlı çalışmalar. :super:
  Ömer YÜCE
  0532 584 03 21
  omer@omeryuce.com
  omer@yuce.org
   
 3. Rapsodi

  Rapsodi Daimi Üye

  Kayıt:
  4 Ağustos 2002
  Mesajlar:
  1,371
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Meslek:
  Unix Sys Admin.
  Şehir:
  /tmp/loop
  :super: