Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

idam kaldırıldı

Konu, 'Konu Dışı' kısmında RaiST tarafından paylaşıldı.

1. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    256 kabul, 162 ret

dusunceleriniz?

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Olması gerekendi! Çok iyi oldu.

3. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    bence ilk önce bi kaç kişiyi sultanahmette sallandırmalıydık hala daha düşüncem bu bana oy verin yeter

4. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    asıl mesele bundan sonra ortaya çıkacak.şimdi AB 250 milyar$ borcu olan bizleri içine almazsa o zaman yandık.hepsi içimizde patlar.bu işin sonuda öyle görünüyor.nasıl zamanlama ama.ıraka saldırı,ab'ye üyelik ve kopenhag kriterleri ile seçimler.zaman neyi gösterir bilmiyorum ama inşallah hayrımıza olur.

5. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker

++++11111111111

abye giremezsek , sımdı cıkartılan bu yasalar aynen patlayacak.. bunları geri cevirmenin ihtimalide azzz

ayrıca ben bu kurtce yayın ve egıtım meselesınden cok korkuyorum!!! buna tamamen karsıyımm!!!

6. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Valla avrupa ezeli ve ebedi hayalimiz olarak kalacak gibi arkadaşlar. Ben pek ihtimal vermiyorum ama hayatta mucizelerde vardır.

Var mıdır? :rolleyes:

7. kursad

kursad Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Beni korkutan asıl "Kürtçe yayından korkmak" cümlesi . Bu kadar mı korkuttular bizi arkadaşlar. İdam kalkar bir teröristi bile asamayız, avrupa birliğine gireriz, kuzey ırakta bir kürt devleti kurulur, amerika amca ıraka saldırır...
    Bunların hepsi olur. Bize milli benliğimizi kaybettirdiler. Önce dilimiz, sonra kültürümüz. Yavaş yavaş yok ediyorlar bizi. Şimdide kürtçe yayından korkuyoruz, AB ye girmeye çalışıyoruz. Kendi ülkemizde yabancı gibi yaşıyoruz. Sömürge oluyoruz (olmuşuz zaten). Kendimizi kaybetmeyelim...

8. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    komik bir karar. çünkü durum anayasaya aykırı. yanlış hatırlamıyorsam "idam kaldırılamaz" gibi bir maddesi vardı yada benzer birşey. hatta bugün tansu çiller bunun gibi birşey saçmalıyordu: "biz kaldırdık ama durum anayasaya aykırı, anayasa mahkemesine başvuracağız" cümlesini duydum tvden ama gerisini izlemedim.