Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Html Kodları II

Konu, 'Genel Webmaster Konuları' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Daha önce Army sormuştu Erdal kardeşimizde çok güzel bir yazı ile cevap hazırlamış.

Aşağı yukarı 5 yıldır web designerlik yaparım sanırım 100'den fazla site yapmışımdır.

Ama açık yüreklilikle <lit>, <math>, <kbd> vs... komutlarını hiç kullandığımı hatırlamam.

Web tasarım ile uğraşan arkadaşlar kaç kişi kullandı merak ettim cidden bu komutları.

Komutların bulunduğu link: http://www.ceviz.net/html2.php?p=001

2. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Çok iyi olmuş, eline sağlık...

3. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    teşekkürler.aslında daha fazla komut vardı ama acele olsun diye hemen yayınladık.elimizden geleni zaman izin verdikçe yapmaya çalışıyoruz.bundan sonraki derste tablo komutlarını ayrıntılı olarak anlatacağım.görüşmek dileğiyle

4. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Bende yeni görüyorum bunları...

İyi oldu ya, böylece referans bir dokuman bulunmuş oldu...

Eline sağlık bozo :)

5. Army

Army Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Army
    Gerçekten iyi olur demiştim gerçekten iyi olmuş :)

Eline theBozo. Yakında bir sürü sitede buradan copy/paste yapılacak bir döküman hazırlamışsın. Ama maalesef bu işin kaderide bu.

Sevgiler.

6. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    aslında haklısın army ama elden bişey gelmiyor.bizim görevimiz yazıp yayınlamak.keşke şu copyright meselesi olsa diycem ama html komutları için ayıp olur.zaten en baba ders sitelerinde bile bu komutlar hakkında bişey bulamadım.ama biz bu ve bunun gibileri yayınladık ya yakında en baba BT sitesi olacağız Allah'ın izniyle...
    ocal.net te mustafa OOP den bahsetmiş,adamın biri mustafa kim deyip ingilizce siteye link vermiş.bizde rafığımıza (dost) destek olduk orada.şimdi o adama gel şu html komutlarını açıkladık desen o da bizi başka siteye göndertir heralde

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Mustafa kim derken bozom yanlış anlama olmuş orda adam kötü niyetle dememiş meraktan sormuş ama nette olur böyle yanlış anlamalar. Kafaya takmayacaksınız buradaki olayları.

Aaaa galiba bulutun arasından bir parça güneş sızıyor ben biraz çıkacağım güneşi görmek ne mutluluk :)

8. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    aslında adamın niyeti kötü olmayabilir,ama aynı mesajda hem sorup hemde link verince sinirlendim.yani aslında sorması bile saçma geliyor bana.ne yapacan kardeşim mkarabulutu.biz aksama kadar beraberiz bişey olmuyor da sen ne yapıcan.neyse geçti bir kere o dialog.burda öyle şeyler olmasın yeter.