Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hd 2900 Xt Sıvı Soğutma

Konu, 'Donanım' kısmında ommd tarafından paylaşıldı.

1. ommd

ommd Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Amateur Programmer
    Merhaba arkadaşlar,

Benim HD 2900 XT diye bir tane ekran kartım var.Çok güzel bir ekran kartı aldığıma hiç mi hiç pişman değilim.Ama bir sorunu var o da çok ısınması.Çok ısınıyor çok ses çıkarıyor artı olarakda performans düşüyor.Ben oyun oynarken kulaklık taktığımdan fazla bir şey dyumuyorum gerçi o zaman bile azda olsa geliyor :D ama bu kadar sıcak olması kartın geleceği içinde sorun fazla ısınması ömrünü kısaltıyor.

HD 2900 XT için bildiğiniz Türkiye'de olan bir sıvı soğutma sistemi var mı = ?
    Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

SEVGİLER...SAYGILAR

2. Black_Boyss

Black_Boyss Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    bilgisayar Teknikleri /Donanım/Tekniik destek /sis
    benimde ekran kartım aynisi seninki hangi firma ürünü bilmiyorum ama benim ki MSI fin sistemi ile sogutma yapiyor ve problem yok su sogutma sistemleri takılıyor int araman gerek zaten ekran kartları icin sogutucular makalarını veriyor bir bak.

3. ommd

ommd Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Amateur Programmer
    Zâten normal uygulamalarda problem yok.Ses Oyunun simgesini çift tıkladımmı başlıyor.Biraz araştırma yaptımda aslında bulduklarım var ama hepsi Nvidia 8800 GTX için veya Nvidia nın başka modelleri için eğer uyumluysa problem yok.Aslında ASUS'un Aqua Tank'ı çıkmışdı ama bu kart çıktığı yâni Ankaraya gelişinden bir hafta sonra aldığım için biraz erken oldu diğer modeller sonra çıkmışdı.Başka sistem olarak hava soğutmalar var ama benim oynadığım tarzdaki oyunlara Hangi hava soğutma olursa olsun dayanmaz.Antialising 8X antitropicfilter 16X de oynuyorum.Görüntü mükemmel ama işte bir de ısınmasa...
    Cevap için sağoll forumda HD 2900'ü olan tek biziz herlde :D

4. Black_Boyss

Black_Boyss Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    bilgisayar Teknikleri /Donanım/Tekniik destek /sis
    sanirim :)