Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Sanal Pos Sistemini Kullanmalıyım?

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında uyumsuz tarafından paylaşıldı.

1. uyumsuz

uyumsuz Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhabalar arkdaşlar ileriki zamanlarda da kullanabileceğim bir e-ticaret ödeme sistemi bulmam lazım.Bankaların sanal poslarından daha hesaplı ve kurulumu daha kolay aynı zamanda taksik seçenekleri gibi detay seçenekler sunan bir sistem arıyorum.
    Yada bankaların sanal poslarını kullanmak daha mantıklı mı?
    e-ticaret sistemi olarak opencartı kullanıyorum internette birçok ücretsiz sanal pos modülü var ama iş güvenlik olunca internetten indirdiğim sanal pos modüllerini kullanmak istemiyorum, bildiğiniz opencart sanal pos modulü kurulumu ve desteği sunan ve bu hizmeti faturalandırabilecek bir firma varmı?

2. LORDD

LORDD Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhabalar,

Opencart 'ı eskiden kullanıyordum ama PrestaShop sistemini tam anlamıyla kavrayınca üstüne tanımaz oldum. Eğer ilgilenmeyi düşünürseniz PrestaShop Avrasya sorumlusu kurumsal bir firma elinden geldiğince destek sağlıyor zaten. Hosting 'i oradan aldığınızda sanal pos modülünü de hediye ediyorlar. Dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

3. sinankaramel

sinankaramel Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu konuda ben proticaret kullanıyordum ordan ücretsiz yardım alıyordum ücretsiz olarak bir arkadaşım o dönemde bana güvenlik ayarları da sağlamıştı.
    kesin destek şart bu konualrda.

4. busragorur01

busragorur01 Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bankaların sanal postlarını kullanman tabi ki de daha mantıklı. Önerim garanti'den alman.