Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GTA Vive City Görev Yardım Lütfen

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Disconnecting tarafından paylaşıldı.

1. Disconnecting

Disconnecting Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar GTA Vive City`de araba galerisi görevlerinde araba garajına bir çok arabanın getirilmesi isteniyo çogunu getirdim ama Strecth diye bir araba ve Saniri adi Vigro olucak birde bu arabayı getiremiyorum eğer bilen varsa araba görüntülerini veya tariflerini gönderirse cok sevinirim.

2. OnR

OnR Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    7/24 Öğrenci
    Ohoo bayaa bir zaman oldu bu oyunu oynayalı ben :D wallah bende çok uğraşıyordum o araba galeriyle. Ama bu dediğin iki araba da klasik tipte olması lazım..

3. ratrex

ratrex Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    oyunu 100 de 100 ile bitirmek çok zor ton lara görev yapacakın Vigro emin deyilim ama ilk adada olacak alışveriş merkezindeki oto park a bir bak iştersen

4. fatihhayri

fatihhayri Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    webmaster
    ben bütün görevleri bitirdim artık görev verecek lemeanda kalmadı bende dükkan ladım taksi aldım o görev verdi oda bitti bundan sonra mıgeliyor galeri

5. ratrex

ratrex Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    hayır ikinci adada hava alanı yakınında bir araba galerisi var orayı satın alacaksın
    sonra araba galerisinin altındaki garajda bir araba listesi var o arabaları buldunda o listenin yanına geleceksin arabayla beraber bir kapı acılacak arabayı oraya park edeceksın 3 tane liste vardi yanlış hatırlamıyorsam bir listeyi tammamladın mı diyer liste açılıyor ve bonus bir araba veriyor

6. CoMmViEw

CoMmViEw Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    internet cafe
    kardeş ben oyunun %82 ni bitirdim ve 82 üstüne çıkan görmedim. ama bildiğim kadarıyla arkası uzun bir araç tek kapılı ama uzun bir araç arka tarafında yandan baktığında sadece tek ücgenimsi bir cam var bu şekilde anlatmak zorundayım yoksa biraz zor bulursun ve bulabileceğin yer 2 ada da motorcuların buluduğu yer tarafından 1. adaya geöen bir köpri var o taraflarda eğer bulamazsan tekrardan sorabilirsin. :D

7. fatihhayri

fatihhayri Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    webmaster
    birde araba map ekleme var bunlar nasıl yapılıyor

8. CoMmViEw

CoMmViEw Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    internet cafe
    onu da hallederiz kardeş bak şimdi onunun kurulu olduğu yerde GTAIII adıında bir dosya var onu açmak için ayrı bir program var onunla o dediğim GTA III dosyasını extraklıyorsun sonra int indiriğin dosyayı orda ilgili yere atıcaskın kardeş tam ismini hatılamıyorum klasörün ismini oraya atıyorsun.tam olarak isminleri ile yazıcam.programların ve klasör adlarını. :) :D

9. ratrex

ratrex Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    %95 ini bitirdim %5 ini gına gelmişti sildim