Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Grafik, tasarım, web sitesi ve forumu...

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında Maxxximus tarafından paylaşıldı.

1. Maxxximus

Maxxximus Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Arıyoruz..
    Selam arkadaşlar..
    Beni izmir sitemden tanıyorsunuzdur belki..

Neyse almanyadan bir abimizile yeni bir site yapımına başladık..
    Fakat site komple PHP oluyor...

http://misterno.de site...
    http://misterno.de/phpbb/index.php forum...
    http://www.acemiler.net forum...

Biraz inceleyip fikir verirmisiniz.
    Daha üç haftalık ve flash, photoshop, corel dersler ekledik..

Amaç web sitesi yapacak arkadaşlara yardım ve grafik konuları olacak.
    Ama daha çok yeniyiz..

Birde PHP scriptleri tek üyelik sistemine dönüştüremedik.. Yardım ederseniz sevinirim...

Belirli konularda bilgili mod arkadaşlarda arıyoruz. İlgilenirseniz bekleriz...
    Fakat mod olacak arkadaşlar biraz forumda bilgili oldukları konularda kendilerini gösterecek ve konuları grafik vs. konularsa ders notlarıda yazarsa daha seçici olunacak..

Görüşmek üzere....:D

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    tereciye tere satmak buna deniyor olsa gerek

madem dersler ve forum ağırlıklı olacak neden siyah bi site anlamadım menü sistemi ve site dizayn adına hiç bişiy yok galattasaray ve fıkra bölümü neden var onuda anlamadım

3. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    +1 ve sen bu kadar seçici isen bizimde olmamız gerekiyor bizde seni biraz tanımlaıyız öyle değilmi?

4. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Tasarım biraz iç karartıcı underground warez sitesine benziyor.İçerikten çok tasarımdaki karamsarlık göze çarpıyor.

Siteye amacından farklı her sitede bulunabilen konular koymak sitenin kalitesini düşürüyor.

Sonuçta uğraşıp birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz tebrik ederim başarılar...

5. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Katiliyorum site biraz koyu dusmus ve bazi ilgisiz bölumler sitenin ciddiyetini olumsuz etkilemis. Biraz daha özenilirse daha iyi olabilir.

Sonucta birseyler yapmaya calistiginiz icin sizi tebrik ederim:super:

6. Maxxximus

Maxxximus Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Arıyoruz..
    He hee...

@yemre
    Amaç tereciye tere satmak değil...
    Sizin siteden, en fazlada fontlardan çok yararlandımdı..
    Teşekkürler çok yararlı bir site gerçekten..
    Buraya yeni üye oldum..

Neden dersen beceriksizler board ta çok zaman harcıyorum..
    O bizim site değil. Ama yurt dışından katılan çok abimiz var oradan. Fikir paylaşımı çok fazla..

Ben 10 ay önceye kadar web te sörf harici birşey bilmezdim. Gezerdim. İsten çıktıktan sonra, ilk olarak izmir sitesini yapayım dedim.

Ondan sonra
    http://www.firmerdesigns.com/forum
    a katıldım..

Ve çok acemi idim. Forumlardan çok şey öğrendim. Derken ıcq, msn ve mailler çok doldu. Almanyadan bir abimizle acemiler board'u kurduk..

Konuların dağanık olması ise arkadaşların istediği konularda topikler olması. Anketlerle gelişti.

2 aylık bir siteyiz Ve 3 haftadır forum aktifleşmeye başladı. Ama elimizden geldiğince paylaşarak, bizim sitemiz değilde, bütün üyelerin sitesi imiş gibi bir yön cizmek istiyoruz..

Yani üyelerden gelen, belirli konulardaki derslerr, bilgiler katagorilere göre ayrılıp düzenlenecek.. Ve bir şekil alacak inşallah. Çok hırslı değiliz.. Sadece bize yardım eden çok oldu. Artık birşeylert öğrendik. Yardım isteyenlere bizde yardım edelim diyoruz.

birçok arkadaşa ilk sitelerini kurmalarında yardım ettk ve edeceğizde..

Ama herkes belirli konularda bilgilidir. Ve bilmediği acemi oldsuğu konular vardır demi. Paylaşarak ilerlemek istiyoruz...

Neyse çok uzattım. Cevaplara göre devam ederiz. Beni tanımak isteyenler tanır hemde. Sorular ve yorumlar için teşekkürler... :p

7. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm arkadaşlar ben lise son grafık tasarım bölümü öğrencısıyım.Gebzede oturuyorum.grafik tasarımla ilgili yapmak istedıgınız bışey warsa bende buna dahıl olmak isterım bu siteye yeni üye oldum.çok ilgimi çekti umarım cıddı bişeyler yaratabılırız.projelerınız warsa lutfen benımlede paylaşın .kendımı bu konuda hem geliştırmek hemde bıldıklerımı sızlerle paylaşmak istıyorum şimdilik bu kadar.tasarımla ilgili konuları paylaşmak için yıne yazıcam.cewaplarınızı beklıyorum.ilgili arkadaşlar aşşağıdakı e-maıl adresıme mail atabılırler :5: istersenızzzzzzzzzzzz baby707@mynet.com PINAR.

8. o-z-a-n

o-z-a-n Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    İnsan Kaynakları & BT
    Hoşgeldin Pınar..2 yıl önceki konuyu bulup çıkarmışsın. Cevap alman zor olabilir.:)
    Yeni çalışmalar için kısmetse..:)

9. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ozan teşekkurler. ama bu konu çok faydalı deılmı ben ole duşunuyorum.cewap alman zor dedın ama ılk 15dk kada senden cewap geldı ;) herneyse sen neyle ılgılenıyorsun .grafıkle ılgılı bışeyler bılıyormusun bırlıkte belkı yenı konular yaratabılırız.ben çok heweslıyım bana bu konuda eşlık etmenı ıstıyorum cewabını beklıyorum ;)

10. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Fıkır almak ıstedıgın konularla ılgılı bolumde dırekt sorular sormanı tavsıye ederım.. Kı boylece paylasım sen ve maılı gonderen kısı ıle sınırlı kalmasın..

Bu arada aramıza hosgeldın ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Mayıs 2004
  11. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tabıkı sınırlı kalmayacak ben fıkrın ewrensellıgınden yanayım ama fıkır werenle bırebır muatap olmak daha mantıksal geldı ılk aşamada.teşekkur edrım.

12. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA

amacın kendi sitende kendi adını duyurmaksa kolay gelsin, mod'luk arayan arkadaşlar burada bunu mutlaka okuyacaktır. Amaç bildiklerini paylaşmak, bilmediklerini öğrenmekse ceviz bu iş için türkiyedeki en ciddi ve en sıkı platform sayılabilir, bunu neden burada yapmaya çalışmıyorsun?

Kolay gelsin

13. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kusura bakma ama senı anlamadım.ben bu sıtede yenıyım bılmem farkındamısın?insanlara uyduruk sorular soramam yaptıgım işte bı sorun çıkarsa ınsanlara donup bunu sormak daha mantıklı. adımı duyaracak ne war ortada. ben sadece eleştırılere cewap werıyorum atrıca 2 soru sordum ve yanıt alamadım.lutfen yazdıklarımı mantıksal olara ele alın.

14. o-z-a-n

o-z-a-n Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    İnsan Kaynakları & BT

:) Bir önceki mesaj size itafen yazılmamış. Zira bunu mesajdaki alıntı ve alıntı yapılan yazıyı yazan kişinin takma ismini görerek anlayabilirsiniz.

15. bybart

bybart Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrencimsi
    El-if daha yeni geldim diyorsun.İki soru sordum ve yanıtını bulamadım diyorsun.Her soru sorduğunda bu sorunun hemen cevaplanmasını istememen gerekir.Lütfen biraz sabır... :tabi:

16. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaşlar neden hep eksı yonde eleştırıler yapıyorsunuz bu sıteden yararlanmamı istemıyorsanız uyelımı ıptal edebılırım . neden benı kabullenmıyorsunuz ya:(

17. el_lif

el_lif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    işimi çok sewıyorum we bu konuda olabıldıgınce hızlı hareket etmek ıstıyorum bu sabır işi deıl konuyu bılıyor yada bılmıyorsundur. sıbırla ılgısı yokkı .sonuçta eksıklerımızı tamamlamak için burdayız. yersız eleştırı için deıl

18. HunTER

HunTER ...

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programlama
    Bence fazla alıngan davranıyorsunu elif.. Cunku soylenenler senın gelısımını olumlu yonde etkıleyecek turden seyler.. Yanı olumlu elestırıler.. Bu yuzden alınganlıgı bı kenara bırakıp soylenenlerden kendı adına olumlu cıkarımlar yapmaya calısman daha dogru olacaktır..

Aksıne burda kalıp bu sıtenen ve bızlerden yararlanabılırsen yada bırılerıne yardımcı olabılırsen cok mutlu olucaz..

Sevgıler..

19. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sabır ve sukunet