Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Google Adsense Kural İhlali Bildirim Formu

Konu, 'Google Adsense' kısmında UfukArt tarafından paylaşıldı.

 1. UfukArt

  UfukArt Daimi Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1,861
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Meslek:
  Bilişim
  Şehir:
  İstanbul
  Birçoğumuz web sitelerimizde Google adsense reklamlarından faydalanarak gelir elde ediyoruz. Bununla beraber bu hizmeti kötüye kullananlar da az değil. Daha temiz bir internet ve reklamverenlerin hakkının gasp edilmemesi için Google'ın Kural İhlali Bildirim Formu'nu kullanabilirsiniz.

  Kendi sitenizde yayınladığınız Adsense reklamlarına kötü amaçlı kişilerin sahte tıklamalar yaparak sizi adsense programından attırmayı amaçladığını düşünüyorsanız Hatalı Tıklama Bildirim Formu'nu kullanabilirsiniz.

  Sistemin işleyişi hakkında daha detaylı bilgiye ve merak ettiğiniz bilgilere Adsense Politikaları Başlangıç Kılavuzu ve Adsense Program Politikaları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

  Bir reklam yayıncısı olan sitenin, telif hakkı size ait olan bir içeriği izinsiz paylaştığını düşünüyorsanız Bir AdSense yayıncısı telif haklarını ihlal ederse bu durumu nasıl bildiririm? başlıklı sayfadan bildirebilirsiniz.

  Tüm bunlara dikkat etmenize rağmen program dışı bırakıldıysanız bu duruma da itiraz edebilirsiniz. Adsense'in Geçersiz Etkinlik İtirazı sayfasındaki formu doldurarak düşüncelerinizi ve gerekli bilgileri doğru ve dürüstçe bildirin.

  Böylelikle reklamverenlerin hakkının gasp edilmesine engel olduğunuz gibi, Adsense gelirlerinizi de riske atmamış olursunuz...

  Daha temiz bir internet için...