Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

google adsense 15 defa başvurdum sonuç hep aynı aynı cevap

Konu, 'Google Adsense' kısmında albay44 tarafından paylaşıldı.

1. albay44

albay44 Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben 100 makale yayınladım yetersiz içerik vardı ama son 30 makalem 250-400 kelimeden oluşuyordu.son zamanlarda yine başvurdum hep aynı cevap.Bi de ben ASp.net'le yazdım.Wordpress kabul eder diyor tamam şüphem yok ama neden emeğim boşa geçsin lütfen yardımcı olun bütün wordego + adhood ve diğer reklam publisher firmaları kabul etti ama adsense hep hayır diyor.aşağıdaki cevabı veriyor başvurduğumdan beri

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

• Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
    • İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
    • AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
    • Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.
    • Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.
    • YouTube videoları ile para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube para kazanma programına başvurun. Yalnızca video içeren blog ve web sitelerinin onaylanmayacağına dikkat edin.

2. destek

destek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    bahsi geçen siteyi görmeden birşey demek çok zor. özel mesajla veya buraya yazarsan adresi tavsiye verebilirim.

3. Delipoyraz

Delipoyraz Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Bu konuda malesef bazen acemi şansı lazım diyebilirim. Örnek vermek gerekirse İsim Anlamları, Bebek İsimleri, Erkek İsimleri ve Kız İsimleri bu site mesela adsense başvurusundan onay almadı domain farklıydı ama hiti vs... vardı içerikte aynıydı.
    Site senin dediğin gibi .net ile yazılmış ama yazılım diliyle alakası yok buna emin olabilirsin.
    Blogspot bir siteyle onay almaya çalış sonra o sitende de kullanabilirsin aynı kodları.