Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gebze de Yaşam

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Mingitau tarafından paylaşıldı.

1. Mingitau

Mingitau Misafir

Gebze de oturan ya da orada yaşamın nasıl olduğunu bilen biri yada burayı anlatan bi site tavsiye edecek birti var mı?

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    gebzeyi bilirim pek hareketli bi yer değildir ama sakin güzel bi yerdir ayrıca istanbula da yakın sayılır trenle 45 dakikada kadıköye gidebilirsin merkezini severim köyleri ve mesire yerleride çoktur bence sakin huzurlu yaşam için iyi bir yer ama sen gebzenin neresine gideceksin onuda yaz....

3. Mingitau

Mingitau Misafir

Şöyleki şu an bende bilmiyorum.
    GEBZE YTÜ Malzeme Müh. Bölümüne yeni yerleştirildim. Çevre hakkında bilgi almak istedim.

4. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    anladım sanırım yenimahalle (çayırova) denilenmevkide yer alacaksın aslına bakarsan orası gebze bile sayılmaz tam istanbul sınırı trene yürüme iki dakika dağlık bir arazisi var muhitin.... eğer tahmin ettiğim yere gelirsen okulun yeri düz geniş bir arazi d-100 ve tem yolunun birleşiminde ama sosyal yaşam istiyorsan bol bol tren kullanıp,, gebze pendik kartal maltepe bostancı ve kadıköye gitmen gerekecek....

yaşam şartları olarak pek pahalı bir yer değil ucuza kiralık evler bulabilirsin daha fazla bilgi istersen yaz...

5. Mingitau

Mingitau Misafir

Kiralar ne civarda dır ve zaten tek kişi kalacağım için pek fazlada büyük olmasına gerek yok.
    İST. ESENLER Otogarla araları normal trafikte kaç Dk tutar?
    Her neyse pek yoğun sosyal hayata ihtiyaç duyan biri değilimdir. Genellikle ekran önünde otururum :D

6. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    gebze merkezde 100-150 ye bulursun ev eğer tahmin ettiğim yerde ise okul 60-70 e bile bulursun esenler otogarına nerden baksan 2 saat çeker

7. Mingitau

Mingitau Misafir

Teşekkürler

8. gardiyan

gardiyan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik bitmez...
    peki ZONGULDAK hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı?